انواع لپ تاپ قیمت مناسب⚡ خرید لپ تاپ گیمینگ 💻 قیمت انواع نوت بوک

پلاستیکی: پلاستیک نسبتا ارزان و سبک معروف به پلاستیک ABS با قابلیت بازیافت آسان، یک ماده متنوع برای ساخت گجتها است. چنانچه قصد خرید کامپیوتر و تجهیزات شبکه و به ویژه خرید لپ تاپ استوک و فروش لپ تاپ دست دوم را دارید، میتوانید با مقایسه مدلهای متنوع موجود در ایسام، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برای راهنمای خرید لپ تاپ مناسب با کار شما باید یک سری ویژگیها را به عنوان معیارهای شخصی و مورد نیاز خودتان در نظر داشته باشید. اما همچنان قیمت لپ تاپ و سنجش ارزش خرید نسبت به قیمت مهمترین فاکتور برای مصرف کننده است. باتریهایی که دستگاههای پخش کننده CD و DVD یا رادیو و دوربین فیلمبرداری از آن استفاده میکنند، کم و بیش با باتری لپ تاپ یکسان هستند و همان کار را انجام میدهند. از سال 2015 تا کنون ویندوز 10 و ورژنهای مختلف آن به عنوان آخرین سیستم عامل ویندوز روی لپ تاپها پیادهسازی میشوند. کروم بوکها لپ تاپهایی بر پایه اینترنت هستند که با سیستم عامل Chrome OS ( سیستم عامل مبتنی بر لینوکس) طراحی شدهاند.

نوت بوکها نسل لاغر، باریک و دوستداشتنی لپ تاپ هستند که در سایزهای کوچکتری عرضه میشوند. خانواده دوم مک بوک پرو بوده که در سایزهای 13 تا 16 اینچی عرضه میشوند. در عرضه مدلهای جدیدتری که روز به روز وارد بازار میشوند فاکتورهای مختلفی توسط برندها در نظر گرفته میشود.

میت بوک های هوآوی علاوه بر طراحی زیبا و سبک قابلیتهای دیگری نیز دارند که از جمله آنها میتوان به قدرت پردازش بالا و سخت افزار قدرتمند اشاره کرد که ویژگیهای بسیار حائز اهمیتی محسوب میشوند. معیارهایی که شاید بررسی آنها از حوصله این مطلب خارج باشد. البته در مورد مدلهای مخصوص گیمینگ همانطور که اشاره شد در مطلب دیگری شاهد آنها خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید