انواع لپ تاپ قیمت مناسب⚡ خرید لپ تاپ گیمینگ 💻 قیمت انواع نوت بوک

یک لپتاپ با حداقل 8 گیگابایت رم ایده آل است. و در این بخش از نکات مهم هنگام خرید لپتاپ خوب است بدانید که سوال مهم دیگری که باید از خود بپرسید این است که به چه مشخصات لپ تاپ خوب باید توجه کنیم تا یک دستگاه با نمایشگری مناسب نصیبتان شود؟ در این دستگاه WiFi 6 برای اتصالات فوقالعاده سریع در تعبیه شده است.

با این حال، اگر واقعا نیاز به خواندن / نوشتن روی دیسکها دارید و لپ تاپ شما دارای درایو دیویدی داخلی نیست، بهترین راهنمایی برای خرید لپ تاپ برای شما این است که دستگاه دیویدی رایتر خارجی تهیه کنید که با قیمت کمتر از 20 دلار از طریق USB به دستگاه شما متصل میشوند. از این نظر، در بررسیهای سال 2020، اپل، ریزر و دل به ترتیب ردههای اول تا سوم را کسب کردند. از نظر لپتاپهای گیمینگ هم MSI در رده اول قرار گرفته و ایسر و Alienware در ردههای بعدی قرار دارند.

به طور کلی انواع مدل رم ها عبارتند DDR1، DDR2 و DDR3 و همه آن ها در دسته SDRAM قرار گرفته اند. در ادامه راهنمای خرید لپتاپ لازم است گفته شود که یکی از ویژگی های لپ تاپ خوب عمر باتری آن است. بنابراین هنگام خرید این مورد را در نظر داشته باشید. همچنین باید در نظر داشته باشید که تولیدکننده مورد نظر در مباحثی همچون طراحی، ارزش، عملکرد و معیارهای دیگر به صورت مناسب عمل کرده باشد.

در ادامه راهنمای خرید laptop لازم است گفته شود که همانند پردازندهها، تراشههای گرافیکی ردهبالا و پایین وجود دارند. امروزه لپتاپهای کمی وجود دارند که با درایوهای نوری عرضه میشوند؛ زیرا این تکنولوژی دیگر مثل قدیم کاربرد ندارد و به تدریج ارتباطات آنلاین و همچنین USB فلشها، دیگر کمتری کسی به سراع دیسک نوری میرود.

دیدگاهتان را بنویسید