انواع لپ تاپ قیمت مناسب⚡ خرید لپ تاپ گیمینگ 💻 قیمت انواع نوت بوک

حالا سوال اصلی مطرح میشود: چه مقدار رم برای کامپیوتر کافی است؟ در روزگاری که تبادل پروندههای چندرسانهای تا این حد متداول نشده بود به ندرت به رم 4 گیگابایتی در خرید لپ تاپ توجه میشد. رم حافظه موقت کامپیوتر برای مرور سریع اطلاعات است. حافظه ی 1 ترابایت به همراه 128 گیگابایت SSD و کارت گرافیک انویدیای 1650 آن توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. اغلب لپ تاپ ها دارای هارددیسک هستند و در برخی از آنها حافظه SSD به کار گرفته میشود.

Core i3 ،Core i5 و Core i7 متداولترین پردازندههای موجود در بازار هستند. تمامی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی لیپک دارای گارانتی و ضمانت می باشد. معمولا دیده میشود که لپتاپهای ۱۳ یا ۱۴ اینچی وزنی در حدود ۸.۱ تا ۴.۲ کیلوگرم دارند و حمل و نقل آنها در مقایسه با مدلهای ۱۵ اینچی به مراتب سادهتر است. پس اگر این دستگاه ها را می خواهید با خود حمل کنید بهتر است بدانید اندازه و کیفیت و قابلیت های این لپ تاپ ها را باید فدای وزن بالای آنها کنید چون اگر به دنبال یک کالای سبک بودیم باید تبلت بازی خریداری میکردیم و همه ی ما می دانیم که این تبلت ها برای گیمر های حرفه ای نمی توانند کافی باشند.

3. لپ تاپهای 15 تا 16 اینچی: محبوبترین لپ تاپهای بازار 15 اینچی هستند که صفحه نمایش آنها به اندازه کافی بزرگ است. هر چند به نظر میرسد که بزرگ شدن مانیتور لپ تاپها کیفیت و رزولوشن نمایش را پایین میآورد؛ اما تجربه کاربری کاربران متفاوت بوده است. با توجه به سایز این لپ تاپها بهتر است ثابت و روی میز قرار بگیرند. هر یک از این لپ تاپها دارای نقاط قوت و ضعف خاص خودشان هستند. 4. لپ تاپهای 17 تا 18 اینچی: این لپ تاپها برای گیمرها و افرادی که حرفهای بازی میکنند مناسب است.

نمایشگر با کیفیت و باتری قابل شارژ، دو ویژگی برجستهی این محصول بود که آن را از دیگر لپتاپها متمایز میکرد، اما نقطه ضعف این محصول وزن زیاد آن بود که به همین دلیل مورد استقبال قرار نگرفت. البته دقت داشته باشید هر چه قدر پردازنده یا CPU قویتر میشود، حرارت بیشتری هم در قطعات لپ تاپ تولید میشود و این موضوع از عمر محصول میکاهد. در غیر این صورت برای خرید یک لپ تاپ با قیمت مناسب چرا راه دوری برویم؟ لپ تاپ Core i5 یا Core i3 باRAM چهار تا هشت گیگ احتیاجات شما را تا حد زیادی برآورده خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید