انواع لپ تاپ قیمت مناسب⚡ خرید لپ تاپ گیمینگ 💻 قیمت انواع نوت بوک

سلام مدل های معرفی شده در این پست همگی زیر 15 میلیون تومان قیمت دارند. سلام لپ تاپ های زیر 15 میلیون تومان به هیچ عنوانی برای فعالیت های گرافیکی مناسب نیستند. سلام لپ تاپ گیمینگ تا 15 میلیون تومان وجود داره؟ لپ تاپ های گیمینگ قدرت بسیار بالایی دارند و این قدرت بالا در قیمت گذاری آنها تاثیر بسیار بالایی گذاشته است. لپ تاپ های گیمینگ عموما دارای وزن بالایی هستند و از آنجا که آنها را کوچکتر از سایز 15.6 اینچی انتخاب نمی کنیم باید انتظار این وزن بالا را داشته باشیم . میشن، در حقیقت این نرم افزار ها به لپ تاپ های با مشخصات نسبتا بالا برای اجرا نیاز دارن.

اگر اولویت شما در خرید و قیمت لپ تاپ قابلیت حمل و نقل آسان است بهتر است به دنبال اندازه های کوچک تر بروید؛ این لپتاپها باریک تر و سبک تر از لپتاپهای با اندازه بزرگ هستند. پورت تایپ c لپ تاپ در مدلهای جدید دیده میشود که از جمله جدیدترین درگاههای ارتباطی است. اگر قصدخرید لپ تاپ دارید باید پیش از هر چیزی درمورد مشخصات مهم یک لپ تاپ اطلاعات کافی داشته باشید، به همین منظور در ادامه این مطلب نگاهی داریم به مهمترین مخصات یک لپ تاپ مناسب و ویژگی هایی که باید داشته باشد.

شما در ادامه خواهید فهمید که چه لپ تاپی مناسب شما است و به چه فاکتورهایی باید اهمیت بدهید. توجه به حافظه دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است؛ به خصوص اگر علاقه زیادی به آرشیو فیلم و عکس دارید. از طرفی ، نگهداری یک وب سایت آموزشی خرج داره ! من حقیقتش میخوام یک لپ تاپ خوب برای گیمینگ بخرم، اما میتونم نهایتش تا 15 میلیون تومان هزینه کنم. البته اگر به جای خرید مدلهای 2 در 1، لپ تاپ عادی خریداری میکنید، از صفحه نمایش لمسی آن بهره زیادی نخواهید گرفت (در صورت داشتن) اما این مسئله که علاوه بر ماوس و کیبورد بتوانید لپ تاپ خود را از طریق نمایشگر خود کنترل کنید یک مزیت بزرگ در راهنمایی برای خرید لپ تاپ به حساب میآید.

سلام، برای رشته گرافیک میتونم از لپ تاپ های زیر 15 میلیون تومان استفاده کنم؟ سلام، نرم افزار های شرکت ادوبی شامل ادوبی فتوشاپ، ادوبی ایلستریتور، ادوبی افتر افکت، ادوبی XD، ادوبی ایندیزاین، ادوبی لایتروم و… سلام من کل بودجه ای که در اختیار دارم 15 میلیون تومان است و قصد خرید لپتاپی برای فعالیت های دانشجوی رشته حسابداری رو دارم، گفتم میشه با این بودجه مدلی مناسب از برندی معتبر را انتخاب کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید