انواع لپ تاپ قیمت مناسب⚡ خرید لپ تاپ گیمینگ 💻 قیمت انواع نوت بوک

طبعا باید مانند اینترنت گوشی مدام بسته خریداری کنید اما در عوض دیگر برای استفاده از اینترنت نیازی به مودم ندارید و در هرکجا میتوانید به اینترنت دسترسی داشته باشید. البته چند استثناء هم وجود دارد؛ مانند Acer Aspire E 15 و Asus Chromebook Flip C434. همچنین بهتر است لپتاپ از بلوتوث 5 هم پشتیبانی کند. پشتیبانی فنی و راهنمایی خرید لپ تاپ با زمانبندی درست و دقیق بسیار حیاتی است؛ به همین دلیل است که پشتیبانی برندهای مختلف لپ تاپ در سایتهای معتبر مورد بررسی قرار میگیرند. SSDها به عنوان درایو بوت برای برنامهها و عملکردهای سریعتر در لپ تاپها مورد استفاده قرار میگیرد و از HHDها برای ظرفیت بالا که بتوانند اطلاعات خود برای زمانهای زیاد نگه دارند، بهره میبرند.

برای انجام سنگینترین کارهای گرافیکی که نیاز به پردازش اطلاعات زیاد و سریع دارد، ما به شما لپ تاپ dell xps 15 و لپ تاپ dell xps 13 را پیشنهاد میکنیم. نوتبوکهای ارزان قیمت یا کرومبوک که دارای سیستم عامل کروم هستند یا سیستمهای ویندوز سطح پایین با کمترین حافظه و پردازندههای کند هستند مانند HP Stream 11 و Dell Inspiron 11 3000. آنها را به عنوان کامپیوترهای ثانویه به کار بگیرید یا به کودکان بدهید. کمپانیهای تولید لپتاپ مانند ایسوس، لنوو، ایسر، دل و اچ پی بیشتر محصولات خود را در سایزهای ۱۳.۳ اینچ، ۱۵.۶ اینچ و ۱۷.۳ اینچ تولید و توزیع می کنند، اما لپتاپهایی که در اندازههای ۱۱.۶ اینچ، ۱۲.۵ اینچ و ۱۴ اینچ تولید می شوند تعدادشان از اندازه های قبلی کمتر است.

اینترنت اکسپلورر: مرور پلتفرمها و وبسایتهای سبک مانند فیس بوک، جیمیل، گوگل و.. این دستگاهها دارای یک اسلات سیمکارت هستند که با قراردادن سیم کارت در آنها میتوانید از اینترنت همراه برای لپتاپ خود استفاده کنید. اگرچه، لپ تاپهای قدیمی ممکن است که از باتریهای نیکل کادمیویم یا نیکل فلز هیدرید هم استفاده کنند. اتصال این تعداد از سلولها به همدیگر بهصورت موازی، به معنای اتصال تمام پایههای منفی به یکدیگر و پایههای مثبت هم بههمین ترتیب است. در ادامه راهنمای خرید لپتاپ لازم است بدانید که در حالی که وجود پورت معمولاً هنگام راهنمایی برای خرید لپ تاپ اولویت ندارد، اما بهتر است که اتصالات مورد نیاز خود را بر روی سیستم داشته باشید تا اینکه بخواهید تعداد زیادی دانگل را همیشه این طرف و آن طرف ببرید.

اگر میخواهید نوعی نوت بوک بزرگ و حجیم بخرید که فقط روی میز و در نزدیکی پریز برق از آن استفاده میکنید، لازم نیست نگرانی در مورد عمر باتری داشته باشید؛ اما اگر میخواهید آن را بدون نیاز به پریز استفاده کنید، حتی اگر در منزل و یا در محل کار باشد، موردی که باید در این راهنمای خرید لپتاپ به آن تاکید کنیم این است که لپتاپ شما حداقل باید طول عمر باتری 8 ساعت داشته باشد و به صورتایده آل، بالای 9 ساعت کار کند. توجه داشته باشید که کالای استوک به معنای کالای دست دوم نیست، بلکه استوک گرید A کالایی را ارائه می­دهد که فقط از حالت آکبند خود خارج شده باشد اما کاملا نو است.

دیدگاهتان را بنویسید