بررسی و قیمت انواع هارد لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

متناسب با نیاز خود میتوانید لپ تاپ با هارد و حافظه داخلی دلخواه را انتخاب کنید. حافظه داخلی یک ترابایت نیز به شما کمک میکند تا اطلاعات مورد نیاز خود را روی هارد ذخیره کنید. همچینین در پایین آورن وزن لپ تاپ مواردی چون پورتها و یا حافظه SSD جانبی نیز میتواند در به شما کمک کنند.

لپ تاپهای سری ThinkPad به عنوان لپ تاپهای کلاسیک و تجاری گرا شناخته میشوند که بیشتر حجم لپ تاپهای لنوو را در بازار تشکیل میدهند. لپ تاپ سری ThinkPad لنوو دارای ویژگیهای جذابی است که برای نظارت، مدیریت و همچنین کار تولید محتوا بسیار مناسب است. ابر قدرت Legionاز سری Y برای گیمرها محبوبیت بی نظیری داشت و توانست به راحتی به رقابت با کمپانی های دیگر بپردازد. اگر نیازی به حمل آنها ندارید قطعا کامپیوتر های گیمینگ می توانند برای شما از لحاظ هزینه ای و اجرا بهتر باشند.

اما میتوانید برای ارائه پاورپوینت، کار با مجموعه آفیس، وبگردی یا دیدن فیلم از آن استفاده کنید. لپ تاپهای لژیون را میتوانید در اندازه صفحه نمایش ۱۵ و ۱۷ اینچی و با ترکیبی از طرحهای متمایز، ویژگیّای بیشتر و به طور خاص، برای مخاطبین بازی دریافت کنید. در صورتی که بودجه ی در نظر گرفته شده برای خرید لپ تاپ شما محدود می باشد می توانید لپ تاپ هایی با رم 4 گیگا بایت خریداری کنید و در آینده آن را تا 4 گیگ دیگر ارتقا دهید. مسلما شما با در نظر گیری بودجه ی بیشتر برای خرید این کالا می توانید انتظارات بیشتری از لپ تاپ خود داشته باشید، مخصوصا برای افرادی که از این لپ تاپ ها به صورت حرفه ای می خواهند استفاده کنند.

درست است که SSDها برنده سرعت در میان هارد لپ تاپ هستند، اما HHDها نیز دو مزیت بسیار مهم دارند. SSDها در اصل مجموعهای از ریزتراشههای حافظه هستند که میتوانند بارها و بارها دادهها را نوشته و بخوانند تا همهی فایلهای شما ذخیره شوند. SSDها مزیتهای بیشتری نسبت به هاردهای قدیمیتر یعنی HHDها دارند.

دیدگاهتان را بنویسید