بررسی و قیمت انواع هارد لپ تاپ (فروش ویژه) – مقداد آی تی

شما میتوانید با نصب برنامهها روی حافظه ssd، با سرعت بسیار بیشتری آنها را اجرا کنید. تعیین کنید که کدام اندازه لپ تاپ را می توان برای شما مطلوب دانست. این جریان فعلی بوده و روی باتری لپ تاپ هم درج خواهد شد. ایسر Aspire A315 یکی از محصولات جذاب این کمپانی است که به پردازنده Core i7 مجهز شده است و با خرید آن، یک حافظه SSD با حجم ۳۵۶ گیگابایت همراه با رم ۸ گیگابایتی در اختیار خواهید داشت. یک باتری لپ تاپ، معمولا بین ۵۰۰ الی ۷۰۰ دور شارژ میتواند دوام داشته باشد و قبل از آن، بهتر است که اقدام به خرید باتری لپ تاپ جدید کنید.

با خرید باتری لپ تاپ و استفاده بهینه از آن، میتوانید عمر طولانیتری برای هر سلول متصور شده و برای سالهای بیشتری از آن استفاده کنید. چرا که تمرکز مک بوک ها بیشتر بر بهینه سازی نرم افزاری می باشد تا قدرت خام سخت افزاری که همین مسئله می تواند بر خلاف نیاز های گیمر ها باشد.

هم اکنون، رلپ تاپ های با اندازه 13 تا 17 اینچ در بازار هستند. لپ تاپ hp pavilion gaming 15-ec1073dx نیز برای بازی طراحی شده است. این سری از لپ تاپ اچ پی با تمرکز بر کارت گرافیک و قدرت اجرای برنامه ها توانست سری موفقی در لپ تاپ های گیمینگ شود. پس در صورتی که می خواهید از لپ تاپ خارج از خانه و زیر نور خورشید بهره ببرید، پیشنهاد می شود که رایانه های همراهی با نمایشگر مات انتخاب کنید؛ بااینکه که نمایشگرهای مات، رنگ ها را با کیفیت پایین تری در مقایسه با نمایشگرهای براق نشان می دهند.

از این رو قیمت لپ تاپ گیمینگ بالاتر از لپ تاپ های معمولی می باشد. هرچه قدر که این روند بهتر و سریعتر انجام گیرد، قیمت باتری لپ تاپ هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. این لپ تاپها به طور متوسط حدود هفت ساعت استفاده در هر بار شارژ دارند که برای محاسبات کل روز کافی است و ما لپتاپهای ارزان قیمت را با حداقل ۱۰ ساعت دوام باتری بین شارژ توصیه میکنیم. ولی موردی که خوب است به آن توجه کنیم، این است که بهتر است شکل لپ تاپ و نیز مارک آن را مد نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید