بررسی و مشخصات لپ تاپ

اگر هزینه آن چنان اهمیتی برایتان ندارد و از طرفداران محصولات اپل هستید، مک بوک قطعا انتخاب مناسبی است. هرکدام از این لپ تاپها ماندگاری بسیار بالایی در زمینه باتری دارند و حتی برای وبگردی و ارسال و دریافت ایمیل نیز شرایط مناسبی را میتوانند فراهم کنند. اگر اهل تایپ کردن باشید بررسی و ارزیابی کیبورد لپ تاپ را نباید از قلم بیندازید.

به طور کلی خرید لپ تاپهایی توصیه میشود که عمر باتری آنها بالای 6 ساعت باشد. ضمن این که آمار و ارقامی هم در زمینه عمر باتری هر دستگاه در قیمت مشخصات درج نمیشود و هر چه که میبینید حاصل آزمون و خطای کاربران است. دقت کنید که ادعای خیلی از خریداران مبنی بر طول عمر باتری همیشه قابل اعتماد نیست. 1. لپ تاپهای 11 تا 12 اینچی: کوچکترین لپ تاپهای موجود در بازار که وزنی بیشتر از چهارکیلو ندارند.

ممکن است میزان رم لپ تاپ در حال حاضر جوابگوی نیازهای شما سال بعد نباشد. برای توسعه دهندگانی که یا در حال برنامه نویسی یا طراحی بسته هستند، بسته به زمینه ای که در آن قرار دارند، مشخصات ایده آل برای خرید لپ تاپ تغییر میکند. به هر حال به نظر میرسد با توجه به قیمت لپ تاپهای بازار، لپ تاپهای 12 تا 14 اینچی قیمت منطقیتر و رزولوشن بهتری برای کاربران خود دارند. در صورتیکه باتری لپ تاپ دست دوم، در مدت کوتاهی تخلیه شد، نشان دهنده معیوب بودن باتری لپ تاپ می باشد. این کمپانی انواع لپ تاپ روزمره اداری مولتی مدیا و گیمینگ را به مشتریان خود ارایه می دهد.

این لپ تاپ از پردازندهی پرچمدار AMD Ryzen 7 5900HX با فرکانس کاری بین 3.3 تا 4.6 گیگاهرتز و 32 گیگابایت حافظه رم DDR4 بهرهمند. پیش از تصمیمگیری در این باره باید انتظارات خود را از سیستم مشخص کنید. باید تعیین کنید که یک کاربر ساده با انتظارات معمولی هستید یا قرار است حرفهای با لپ تاپ کار کنید. در نهایت اکثر لپ تاپ ها از پورتهایی مثل USB ،HDMI، پورت اترنت، کارتخوان و غیره پشتیبانی می کنند که به شما قابلیتهایی برای اتصال موس، ویدئو پروژکتور، مانیتور جداگانه و غیره را خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید