بررسی و مشخصات لپ تاپ

برای اینکه وارد کننده ایرانی پولش رو به حساب بانکی تولید کننده واریز کنه باید از هفت خان رستم رد شه ! اغلب لپ تاپ های شرکت های اپل ، سونی و سامسونگ تمام اصول تولید لپ تاپ رو رعایت کردن و مسلما قیمت لپ تاپ هاشون هم گرونتره و این گرونی هم کاملا انسانی و توجیه پذیره . در نظر داشته باشید در یک ماه گذشته قیمت اکثر لپ تاپهای پیشنهادی در بازار ایران به مقدار ملموسی کاهش یافته است. جهت خرید و اطلاع از قیمت مینی لپ تاپ ایسوس asus ، قیمت مینی لپ تاپ سامسونگ samsung و قیمت مینی لپ تاپ لنوو lenovo می توانید به فروشگاه اینترنتی ایسام مراجعه کنید.

قیمت لپ تاپ هم به همین عوامل بستگی داره . قیمت لپ تاپ وابستگی ۱۰۰ در صد مستقیم به قیمت ارز به خصوص قیمت دلار داره ! به طور خلاصه و صرفا جهت یاد آوری لازمه عرض کنم که ارز موجود در کشور با صادرات قدرتمند تامیین میشه و حالا که ما تحریم هستیم خوب ورود عرض به کشورمون بسیار بسیار محدود شده که این مسئله در نهایت موجب افزایش قیمت ارز (دلار) شده . در صورتی که همچنان استفاده ویژه ای از دستگاه ندارید و فقط امور عادی را با آن انجام می دهید، زیاد به رم دقت نکنید؛ ولی در صورتی که می خواهید با لپ تاپ تان امور پیشرفته را انجام دهید، باید لپ تاپی با رم زیاد را برگزینید.

برای مثال، تولیدکنندگان به رم علاقه دارند؛ چرا که به سادگی میتوان آن را به صورت عدد بیان کرد و اعداد بزرگتر، بهتر هستند. وزن: درهنگام انتخاب لپ تاپ باید به وزن آن توجه کرد؛ اگر دائما در سفرهستید و به لپ تاپ نیازدارید، ترجیحاً لپ تاپ سبک وزن را انتخاب کنید. نمیتوانید لیستی از لپ تاپهای مورد نظرتان را تهیه کنید و سپس به دلیل کسری بودجه آنها از لیست خارج کنید. حالا یه شرکت مثل اپل بهترین قطعات و جدیدترین تکنولوژی ها رو استفاده میکنه و از اون طرف هم قیمت لپ تاپ هاش با بقیه برند ها تفاوت نسبتا زیادی داره !

از آنجایی که قیمت لپ تاپ همواره با شرایط اقتصادی موجود در جهان و پیشرفت تکنولوژی تغییر میکند و در این زمان بسیاری از کاربران به فکر فروش لپ تاپ خود و خرید لپ تاپ جدید خواهند افتاد. قیمت مناسب لپ تاپ لنوو به خریداران کمک میکند تا با پرداخت هزینه کمتری، همان امکانات و قابلیتهای بهترین مدلهای لپ تاپ را دریافت کنند. این مدار جریان، جریان شارژ را به داخل و خارج از هر سلول داخلی باتری تنظیم میکند. لیستی که ارائه شده همه مدل لپ تاپ (اعم از PC استوک دانشجویی تا خرید لپ تاپ صنعتی) را در بر میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید