بررسی و مشخصات لپ تاپ

پردازش گرافیکی لپ تاپ های مختص بازی از مهمترین مسائلی است که به هنگام خرید باید به آن توجه کرد. از مهمترین مزایای لپ تاپ های ایسوس میتوان به طراحی خاص این محصولات اشاره کرد؛ برخی از این لپ تاپها در قسمت پایینی خود دارای یک لولا هستند که امکان جداسازی صفحه کلید را به کاربران ارائه میدهد؛ بنابراین شما میتوانید یک لپ تاپ با قابلیت تبدیل شدن به تبلت ویندوزی داشته باشید که این ویژگی بسیاری از کاربران را به خرید لپ تاپ ایسوس متقاعد کرده است.

کارتهای گرافیک اختصاصی که حداکثر ۶ گیگابایت حافظه گرافیکی دارند، دارای کارایی بهتری نسبت به کارتهای گرافیکی اشتراکی هستند. حافظههای SSD نسبت به هارددیسکهای معمولی سرعت پردازش بسیار بیشتری دارند، اما ظرفیت کمتری هم دارند. این سری از تبلت های لنوو به خاطر طراحی منحصر به فردی که دارند کاملا از تمام تبلت های دنیا متمایز هستند.وجود درب پشت دستگاه که به صورت پایه نیز استفاده میشود انحصارا برای مدل Yoga لنوو میباشد.صفحه نمایش های Full hd و باکیفیت این سری ،اسپیکر های قوی و دالبی ، کیفیت خوب و دوام مناسب باطری و سرعت شارژ از دیگر قابلیت های تبلت سری یوگا لنوو است.

سرعت بارگذاری صفحات بالاتر میرود و فایلهای بزرگتر سریعتر باز میشوند. در راهنمای خرید لپ تاپ باید گفت که رمهای DDR4 و ۸ گیگابایتی و ۱۶ گیگابایتی رمهای بالایی محسوب میشوند. رم ۱ و ۲ گیگابایتی رمی ضعیف است و رم ۴ گیگابایتی نیز به عنوان رمی معمولی و قابل قبول شناخته میشود.

رم به دادهها اجازه میدهد به صورت موقت ذخیره شوند پس حافظه جانبیِ بیشتر به شما اجازه انجام چندین فعالیت به صورت همزمان و بهتر و موثرتر را میدهد. پس گول یک سری اصطلاحات رو نخورید ! لپتاپهای زیادی برای انتخاب وجود دارد و به عنوان یک دانشجو، خرید لپتاپ به بودجه ای که اختصاص میدهیم نیز بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید