بهترین لپتاپهای پیشنهادی بر اساس قیمت (نوروز 1401)

در صورت استفاده طولانی مدت باید به تکنولوژی ساخت و کیفیت صفحه نمایش لپتاپ نیز توجه ویژه داشته باشید. به طور کلی دو دسته کارت گرافیک اینتل (Intel) و انویدیا (NVIDIA) در لپ تاپها استفاده میشود. انویدیا (NVIDIA): کارت گرافیکی گسسته است و امکان انتقال دادههای سه بعدی را فراهم میکند. هر لپ تاپ مشخصات سختافزاری خاصی دارد که توضیح و تفکیک هر کدام از آنها و در نهایت مقایسه، به کار مشکلی تبدیل شده است. اما اگر شما هم خانم باشید و مجبور باشید این لپ تاپ ها را همه جا با خود حمل کنید حتما سنگینی بیش از حد آنها شما را اذیت خواهد کرد.

این شرکت تایوانی از بزرگترین تولید کنندگان انواع لپ تاپ , گوشی هوشمند, لوازم جانبی و غیره می باشد. پردازشگر AMD در مقایسه با اینتل، سرعت بالاتر، سایز بزرگ تر و حرارت بیشتر نیز تولید میکند که بیشتر مناسب انیمیشن سازان است. این شرکت علاوه بر تولید رایانه های قابل حمل محصولات دیگری همچون گوشی های هوشمند تبلت تلویزیون هوشمند سرور دوربین های دیجیتال و غیره نیز تولید می کند.

آلترابوک zenbook ایسوس از سری معروف این شرکت بوده که علاوه بر سبک بودن کاربری مولتی مدیا داشته و بسیاری از نیازها را برطرف می کند. از لپتاپهای محبوب این سری میتوان به 700 ThinkPad، ThinkPad 700cو ThinkPad 700t اشاره کرد که تقریباً مشابه با طراحی لپتاپهای امروزی بودند. لپتاپهای ThinkPad که استانداردی برای محاسبات تجاری تعیین میکنند. برای کاربرانی که به دنبال محاسبات ضروری و سادهی روزانه هستند، 4 گیگابایت رم لپ تاپ کفایت میکند. شما ابتدا باید بدانید که هدف شما از خرید لپ تاپ چیست؟

لپ تاپی که باتری نداشته باشد، عملا باید بهعنوان یک کامپیوتر رومیزی از آن استفاده کرده و همیشه آن را به برق متصل کنیم. در آخر نوع نمایشگر, مات و براق بودن آن نکاتی هستند که باید در انتخاب نمایشگر لپ تاپ مورد نظر قرار بگیرند. لپ تاپ لنوو چند سالیست که جای خود را در بین خریداران ایرانی پیدا کرده است. SSDها به عنوان درایو بوت برای برنامهها و عملکردهای سریعتر در لپ تاپها مورد استفاده قرار میگیرد و از HHDها برای ظرفیت بالا که بتوانند اطلاعات خود برای زمانهای زیاد نگه دارند، بهره میبرند. این کمپانی انواع لپ تاپ روزمره اداری مولتی مدیا و گیمینگ را به مشتریان خود ارایه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید