بهترین لپتاپهای پیشنهادی بر اساس قیمت (نوروز 1401)

خرید لپ تاپ با کاربری عمومی میتواند انتخابی مناسب برای افرادی باشد که برای انجام امور روزمره خود به یک سیستم شخصی نیاز دارند. لپ تاپ 32 گیگ رم یا لپ تاپ 64 گیگ رم شاید تنها مناسب کارهای سنگین گرافیکی یا انجام بازیهای کامپیوتری باشد و برای کسانی که به دنبال کاربری عمومی یا مالتی مدیا هستند پیشنهاد نمیشود.

معمولا مقدار رم و حافظه داخلی لپ تاپها قابل ارتقا است که این باعث می شود انتخابهای بیشتری برای خرید لپ تاپ داشته باشید. همچنین حافظه و رم بالاست که نشان می دهد آیا می توان در یک لحظه از دستگاهتان انتظار عملکردی چندگانه را داشت و یا اینکه سیستم شما هنگ خواهد کرد!

بی تعارف باید بگوییم این رم و حافظه دستگاه شما است که آشکار می سازد محصول انتخابی تان از چه قدرت حفظ اطلاعات و ذخیره سازی دیتاهای گوناگون برخوردار می باشد. نکته مهم بعدی برای انتخاب لپ تاپ لنوو توجه به اندازه کلی محصول است که از این حیث می توان لپ تاپ ها را به مدل های معمولی، نوت بوک، الترابوک و همچنین هیبریدی تقسیم بندی نماییم. اما یکی از ویژگیهای مثبت یک محصول قابلیت ارتقاء پذیری آن است. با اینکه این مدل از محصولات در دسته گیم تولید شده اند اما می توان از آن ها برای انجام کارهای گرافیکی و هنری در سطح بالا نیز استفاده کرد.

همه چیز برای این مدل از رایانه ها در سطح حرفه ای قرار دارد. برای دانستن عمر باتری یک لپ تاپ، به گفتههای تولیدکننده توجه نکنید. به نظر میرسد برای یک کاربر معمولی حداقل رم مورد نیاز یک لپ تاپ 8 گیگابایت باشد. اما امروزه همه ی ما نیاز به دستگاه هایی داریم که بتوانیم آنها را به راحتی با خود حمل کنیم، در این صورت خرید لپ تاپ ها می توانند برای ما مفید باشند. اگرچه لپ تاپ RAM با 32 گیگابایت میتواند بهترین انتخاب برا تدوینگران باشد اما بهتر است که این هزینه در قیمت لپ تاپ تدوین برای پردازنده سریعتر پرداخت شود، بنابراین ما 16 گیگابایت را به عنوان حداقل رم پیشنهاد میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید