بهترین لپتاپهای پیشنهادی بر اساس قیمت (نوروز 1401)

این لپ تاپ با توجه به امکاناتی که دارد، بسیار سبک است و ساختار آلومینیوم / پلاستیک در آن باعث میشود وزن آن کمتر شود. ویندوز 10 آخرین نسخه سیستم عامل پرچمدار مایکروسافت می باشد که پیشرفت های بسیار زیادی نسبت به سری های قبلی خود کرده است که در آپدیت جدید ویندوز 10، شما می توانید لپ تاپ را به الت تبلت در بیاورید و یا از مهم ترین آنها می توان به کورتانا نیز اشاره کرد که یک دستیار هوشمند می باشد. سری لپ تاپهای ویووبوک ایسوس از محصولات خوشقیمت و کارآمدی هستند و در بازار ایران نیز محبوبیت بالایی دارند.

لپ تاپهایی با عمر باتری بیش از ۸ ساعت نیز ایده آل خواهد بود. اگر موفق شدید، این لپ تاپ میتواند برای شما مناسب باشد. کیفیت و مقاومت کلیدها مهم است، زیرا شما مدت طولانی از آن استفاده خواهید کرد. این مدل از لپ تاپها به عنوان یک محصول ثانویه یا لپ تاپی که آن را به بچهها داد، کاربرد دارد. این لپ تاپها گاها از سیستم عامل ویندوز کم مصرف همراه با پردازندههایی با حداقل حافظه و کند استفاده میکنند که میتوان به HP Stream 11 و Dell Inspiron 11 3000 اشاره کرد.

بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ دلار: ارزانترین نوت بوکها یا کروم بوکها در این بازه قیمت قرار دارند و از سیستم عامل مرورگر محور گوگل استفاده میکنند. سیستم عامل توزیع حافظه، سوئیچ بین برنامه، مدیریت پرونده ها، نحوه ذخیره فایل ها مدیریت حافظه، حفظ امنیت خود و تعامل با دستگاه های جانبی مانند: چاپگرها و دوربین ها را تعریف میکنند. اگر قصد خرید یک نوت بوک بزرگ را دارید و احتمالا آن را از میز کار خود جدا نخواهید کرد و مدام به منبع تغذیه نزدیک هستید، دیگر نیازی به نگرانی از بابت عمر باتری نخواهید داشت. پشتیبانی فنی باید در سالهای آتی ادامه داشته باشد و شما بتوانید از ارزیابیهای دقیق شرکت در این زمینه استفاده کنید.

پشتیبانی فنی دقیق و به موقع از اهمیت ویژهای در این زمینه برخوردار است. با انتخاب صحیح هرگز از خرید خود پشیمان نخواهید شد ! خط مکبوک از ادغام خطوط PowerBook و iBook در زمانی که اپل به جای استفاده از پردازندههای PowerPC از Intel استفاده کرد حاصل شد. امروزه میتوانید با کمتر از 200 دلار، یک لپ تاپ مناسب خریداری کنید؛ اما مهمترین مشخصات لپ تاپ خوب که با رعایت آنها میتوان بهترین تناسب بین هزینه پرداختی و لپ تاپی که میخریم برقرار شود کدام است؟ اگر شما آگاهی کاملی از سازنده خود در مورد نحوه طراحی، ارزش گزاری و انتخاب قطعات لپ تاپ داشته باشید، میتوانید بررسی دقیقی نسبت به معیارهای خود داشته باشید و در نهایت بهترین لپ تاپ را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید