بهترین لپ تاپ های گیمینگ موجود در بازار

محصولات ما دارای یک هفته مهلت تست و 6 ماه ضمانت رایگان می باشد. در حدود چند روز تا چند ماه. قصد دارم در ادامه چند نوع مخصوص از لپ تاپ های استوک را بررسی کنم. هنگام برگذاری نمایشگاه لپ تاپ و تکنولوژی، چند دستگاه لپ تاپ را برای تست و معرفی روشن نگه میدارند. این مدلهای ایامدی معمولا با رادئون (Radeon) ذکر میشوند و پیشوند آنها عملکرد این کارتها را نشان میدهد. این روزها بازار داغی که لپ تاپ های استوک و دست دوم به وجود آورده اند به اندازه ای گرم می باشد که شاید کمتر کسی را ببنید که به دنبال خرید لپ تاپ های آکبند می روند.

سابقه لپ تاپ های استوک ( کارکرده ) چیست ؟ سپس لپ تاپهای قدیمی را به عنوان لپ تاپ استوک به کشورهای آفریقایی یا خاورمیانه صادر میکنند. لپ تاپ هایی که خیلی قدیمی نیستند و سخت افزاری قدرتمند دارند. به عبارت دیگر ممکن است که لپ تاپ استوک خیلی هم قدیمی نباشد! بهتر است لپ تاپی را برگزینید که حافظه داخلی آن نیز از هارددیسک عادی باشد و هم از SSD؛ یعنی هارددرایوها به شکل هیبریدی و ترکیبی انتخاب شوند. من به شما مژده میدهم اگر تا پایان مقاله همراه باشید، به این نتیجه خواهیم رسید که لپ تاپ استوک بهتر است.

سلام من میخوام یه لپ تاپ بخرم و با اون کارای گرافیکی مثل فوتوشاپ و پریمیر و افتر افکت و… با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا و نیاز به ادامه برنامه های آموزشی خارج از فضاهای تعریف شده مثل مدارس و آموزشگاهها و جلوگیری از ایجاد وقفه در کار آموزشی و افت تحصیلی، مسئولین آموزش و پرورش را به فکر راه اندازی اپلیکیشن شاد انداخته تا دانش آموزان از طریق آن بتوانند برای انجام کارهای آموزشی با معلمان خود ارتباط برقرار کنند.

انواع گوناگونی از لپ تاپ ها مثل نت بوک ها، الترابوک ها، نوت بوک ها و لپ تاپ ها برای احتیاجات گوناگون مشتریان مهیا شده است. این لپ تاپ ها از کشورهای اروپایی و آمریکا جمع آوری می شود. حالا چرا در خود این کشورها لپ تاپ ها را نمیفروشند؟ با توجه به وجود انواع و اقسام لپ تاپ در بازار با سطح کیفی مختلف اجازه دهید تا لیست بیست در ادامه این مطلب از خود شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید لپ تاپ لنوو آشنا نماید تا حداقل بدانید با پول خود به سراغ چه مدل از این سیستم های رایانه قابل حمل بروید.

دیدگاهتان را بنویسید