بهترین لپ تاپ های گیمینگ موجود در بازار

آیا مک بوک ها برای گیمینگ مناسب هستند؟ از بین آنها میتوانیم به اپل مک بوک ایر و Dell XPS 13 اشاره کنیم که هرکدام بیش از ۱۰۰۰ دلار قیمت دارند. هر چند که در این مطلب قصد نداریم چندان به لپ تاپهای گیمینگ اشاره کنیم اما حقیقتا از این جا به بعد ترجیح میدهیم به جای نوت بوکهایی مانند مک بوک ایر گران قیمت به سراغ مدلهای گیمینگ پایین رده برویم که حداقل از نظر پردازشی وضعیت بهتری را در اختیار کاربران قرار میدهند.

بعد از اپل، شرکتهایی نظیر ریزر و دل قرار داشتند. اگر شما آگاهی کاملی از سازنده خود در مورد نحوه طراحی، ارزش گزاری و انتخاب قطعات لپ تاپ داشته باشید، میتوانید بررسی دقیقی نسبت به معیارهای خود داشته باشید و در نهایت بهترین لپ تاپ را انتخاب کنید. بدین ترتیب شما برحسب بودجهای که در نظر گرفتهاید و سلیقهای که دارید، میتوانید یک لپ تاپ مناسب در تنوع بالای بازار تهیه کنید. بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار: اگر قصد خرید لپ تاپ بالای ۶۰۰ دلار دارید، میتوانید از بین مدلهایی که طراحی حرفهای داشته است و بدنهی فلزی استفاده میکنند، انتخاب کنید.

از دیگر ویژگیهای حائز اهمیت در خرید لپ تاپ مناسب تدوین برای تدوینگران ویدئو، پردازنده است. اگرچه نوت بوکها همچنان در بازار خرید و فروش میشوند اما با ورود تبلتها و آلترا بوکها عملا از دور خارج شدهاند. لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل X509FL-EJ256T و لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل VivoBook S431FL-AM007T از مدل های مشابه و موجود نوت بوک ایسوس هستند.

در این صفحه میتوانید جهت خرید لپ تاپ، مشاهده قیمت لپ تاپ و مقایسه انواع مدلها اقدام کنید. لپ تاپ­های برند دل در انواع مختلف که هر یک ویژگی­های متفاوتی دارند تولید می­شوند. این محصولات سبکتر و قابل حملتر از هر لپ تاپی هستند و ماندگاری بالایی هم دارند. اگر CPU شما مجبور باشد برای هر عملکرد و اجرای هر برنامه از هارد لپ تاپ استفاده کند، رایانهی شما با سرعت یک لاکپشت کار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید