بهترین لپ تاپ های گیمینگ موجود در بازار

ایده آل باتری لپ تاپ حداقل دو ساعت در صورت استفاده از اینترنت و حداکثر شاید 4 ساعت باشد. بنابراین اگر تصمیم شما این گزینه است، به دنبال یکی از آنها با حداقل 4 گیگابایت حافظه رم و 16 گیگابایت حافظه باشید و اگر می خواهید برنامه های اندروید را نیز در آن اجرا کنید، مبلغی را پرداخت کنید تا بتوانید از 2 در 1 استفاده کنید. هم اکنون می توانند برنامه های اندروید را به راحتی تمام اجرا کنند.

با این حال این مشکل در حال تغییر است چرا که تقریبا تمام کروم بوک ها از جمله Google PixelBook و.. همچنین اگر برای شما این قابلیت ها اهمیت ندارند، می توانید لپ تاپ های عادی را انتخاب کنید و هزینه اضافی نکنید. عملکرد درایو ذخیرهسازی از اهمیت بیشتری در مقایسه با سرعت پردازنده برخوردار است. اگر فکر میکنید که هر چقدر پردازنده قویتر باشد، آن لپ تاپ ارزش خرید بیشتری دارد سخت در اشتباه هستید! قیمت لپ تاپ لنوو ThinkPad بسته به کاراییشان بسیار مناسب است و میتوانید خرید لپ تاپ لنوو را در این سری با اقبال بیشتری مشاهده کنید.

سال به سال لنوو طرحهای بنیادینی را برای لپ تاپهای خود ارائه میکند و ما میتوانیم ببینیم که سایر تولید کنندگان بزرگ همچون Dell و HP نیز تحت تاثیر آن قرار گرفتهاند. حامد پهلوانی گفته: سپاس بابت مطالب و اطلاعات مفیدی که از برندهای مختلف لپ تاپ در سایتتوت قرار میدین.

Laptop Stoke ارزان در واقع به لپ تاپ هایی گفته می شود که در کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای آسیایی به دلایل کوچک و ناچیز در دسته بندی کالاهای مرجوعی قرار گرفته شده اند و به واسطه دلالان مختلف با قیمت های ارزانتر وارد بازار شده اند. لازم به ذکر است که باتری لپ تاپ یا گوشی و تبلت، بنابر صفحه نمایش آنها متغیر است و وقتی شما از آن دستگاه بصورت مداوم به اینترنت متصل باشید، طبیعتا شاید بازدهی شارژ آن نصف شود و اما اگر بدون اتصال به اینترنت از آن شروع به کارهای روزمره مانند تایپ و..

دیدگاهتان را بنویسید