بهترین لپ تاپ های گیمینگ موجود در بازار

دستگاههای سطح بالا یا لپ تاپهای کاری اغلب از حافظههای ترکیبی استفاده میکند که این دستگاهها میتوانند به صورت هوشمندانه فایلهای متداول شما را برای بازیابی سریعتر فایل به SSD منتقل کرده، در حالی که سایر موارد را روی HHD ذخیره میکنند. قدرت کارت گرافیک شما مستقیم با نحوه ی اجرای بازی های مد نظر شما در ارتباط است. این لپ تاپ از کارت گرافیک AMD مدل Pro 5300M برای رندر سریع و سرعت پشتیبانی بهره میبرد. کارت گرافیک آنبرد برای گیمینگ مناسب نیست مثل لپ تاپ Surface Laptop 3 که علیرقم قیمت بالایی که دارد اصلا مناسب گیم نیست.

مصرف کنندگان لپ تاپهای ایسوس، ممکن نیست که ROG Zephyrus G14 را فراموش کنند که استاندارد جدیدی بهعنوان یک لپ تاپ گیمینگ تعریف کرد. شما برای دریافت گارانتی و ضمانت پس از فروش محصولاتی که از لیپک خریداری کرده اید لازم نیست هیچ گونه هزینه ای پرداخت کنید. هزینه ی مد نظر شما برای خرید لپ تاپ دانشجویی چقدر است ؟ قیمت مناسب لپ تاپ لنوو به خریداران کمک میکند تا با پرداخت هزینه کمتری، همان امکانات و قابلیتهای بهترین مدلهای لپ تاپ را دریافت کنند. لپ تاپهای لنوو همواره از بهترینهای بازار بودهاند و بدون تردیدی میتوانید به سراغ آنها رفته و از خرید لپ تاپ لنوو به عنوان یکی از بهترین تصمیمهای خود یاد کنید.

شما در خرید لپ تاپ مناسب تدوین حداقل به یک درگاهThunderbolt و DisplayPort نیاز دارید که با کمک آنها میتوانید به درایوهای خارجی سریع، و تقریباً هر دستگاه جانبی USB مانند: موسهای خارجی یا صفحه کلیدها، با کابل کشی مناسب یا از طریق آداپتور به نمایشگرهای خارجی متصل شوید. اما در صورتی که بتوانید در کنار حافظه hdd، حافظه ssd را نیز داشته باشید یعنی سیستم شما از نسل جدید هارد پر سرعت پشتیبانی میکند. در صورتی که به دنبال لپ تاپ سبک و راحت هستید، صفحه نمایش بزرگتر از ۱۳ اینچ را انتخاب نکنید.

اما باز هم باید در نظر گرفت که سلیقه، مسئله ای مهم در انتخاب سایز صفحه نمایش به هنگام خرید لپ تاپ گیمینگ می باشد. در طراحی لپ تاپ ها به طراحی پد و کیبورد اهمیت زیادی داده می شود. پد لمسی بزرگ، TouchBar و TouchID باعث ساده شدن کار کردن با این لپ تاپ میشود. دربعضی لپ تاپها سیستم فن داخلی به تنهایی از عهده این کار برنمیآید و اغلب کاربر مجبور به قرار دادن کولینگ پد برای لپ تاپ میشود. قیمت سری n لپ تاپ ایسوس مانند تمامی مدلهای دیگر با در نظر گرفتن ویژگیهای داخلی و قابلیتها مشخص میشود.

دیدگاهتان را بنویسید