بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

به عنوان یک استفاده کننده همیشگی از لپ تاپ به نظرم بزرگترین نکته سخت افزاری در خرید لپ تاپ که همیشه باید به آن توجه داشت مقدار cash سی پی یو با توجه به قیمت لپ تاپ است و برای داشتن قدرت و سرعت بالای پردازش به جای اینکه برای خرید لپ تاپ رم بیشتر را انتخاب کنید به گزینه cash بالا توجه کنید و اینکه اغلب نوت بوک های (لپ تاپ های حدودا 10 اینچی) کم قیمت موجود در بازار دارای cash به میزان 512 هستند و یک نکته دیگر هم که به نظرم مفید است این که قبل از خرید به پشتیبانی شرکت سازنده و یا گارانتی کننده نسبت به ارائه و دانلود درایور های قطعات سخت افزاری آن مدل از لپ تاپ اطمینان کامل حاصل کنید هرچند که این موضوع در روزهای اول کار با لپ تاپ چندان مهم نیست ولی در زمان نصب سیستم عامل جدید متوجه آن می شوید.

طبیعتا با توجه به رقابتی بودن بازار این لیست و پیشنهادها قابلیت به روز شدن دارند اما چیزی که مشخص است شما همیشه بهترینها را خواهید دید. اما اگر یک وکیل پایه یک دادگستری می باشید و مدام باید پرونده موکل های خود را بررسی کنید بهتر است به سراغ لپتاپ استوک بروید. هر ساله تعداد زیادی از شرکتهای اروپایی اقدام به جایگزینی لپ تاپهای خود میکنند. یکی از نشانههای باکلاس بودن و معتبر بودن شرکتها و ادارات، به روز بودن دستگاهها و لپ تاپهای آنهاست.

برای لپ تاپ های مخصوص گیمینگ و رندرینگ در مطلب دیگری به زودی همراه شما دوستان خواهیم بود و لپ تاپهای مخصوص Workstation و Game را در آنجا معرفی خواهیم کرد. این سری را میتوان سری ارزانقیمتتری مدل ایسوس R نامید که در محدوده 19 میلیون تومانی قرار میگیرد. پردازنده مرکزی این محصول Ryzen 7 1700 با کش فوق العاده ۱۶ مگابایتی و ۴ گیگابایت پردازنده گرافیکی با مدل Radeon RX 580 GDDR5است.

اگر مشخصات این دو مدل رو کنارهم مقایسه کنیم پردازنده ایسوس کمی بهتر از مدل لنوو هست. هر دو لپ تاپ های فوق العاده ای هستند و میتونند تا حد زیادی انتظارات شما رو بر آورده کنند. همونطور که قبلا هم گفتنم کارهای گرافیکی رو میشه به دو بخش دو بعدی و سه بعدی تقسیم کرد. لپ تاپ هایی که خیلی قدیمی نیستند و سخت افزاری قدرتمند دارند. اما نه هر لپ تاپ استوکی.

دیدگاهتان را بنویسید