بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

از بین آنها میتوانیم به اپل مک بوک ایر و Dell XPS 13 اشاره کنیم که هرکدام بیش از ۱۰۰۰ دلار قیمت دارند. لپ تاپهایی با عمر باتری بیش از ۸ ساعت نیز ایده آل خواهد بود. باعث خوشحالی است نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. ما مفتخریم که در آبیدر استوک باکیفیتترین لپ تاپهای استوک را به شما عرضه میکنیم. حتما به گرید لپ تاپ توجه کنید که A به بالا باشد. اکثر لپ تاپهای موجود در فروشگاه دارای گرید A به بالا هستند. در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

بنابراین اگر شما از برندهای معروف و محبوب اقدام به خرید کنید، قطعا برد کرده اید و دلایل آن هم کاملا واضح می باشد که اصلی ترین آن هم این مورد است که اگر محصولات پر فروش ترین شرکت سازنده لپ تاپ مشکل داشت، به هیچ وجه به فروش نمی رفت و اینکه با آمار و ارقام نجومی به فروش رفته است نشان دهنده کیفیت بالای آن می باشد. با کاربری لپ تاپ آشنا شوید و انتظارات خود را از لپ تاپ مشخص کنید تا به بهترین انتخاب برسید. مثلا لازم نیست که برای کارهای حسابداری یک لپ تاپ با سخت افزار گیمینگ تهیه کنید.

شما با هزینهای کم لپ تاپی تهیه می کنید که سالها پاسخگویی نیاز شماست. در بازار انواع و اقسام لپ تاپ و کامپیوتر در مدلهای متعددی در بازار وجود دارد که باید با توجه به نوع استفاده و نیاز خود نوع لپ تاپی که قصد تهیه آن را دارید، مشخص کنید.

همچنین گاها لپ تاپهای تازه، اپن باکس و استوک نمایشگاهی نیز در فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک پیدا میشود. یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشود خرید لپ تاپ استوک بهتر از لپ تاپ تازه باشد، قیمت تمام شده دستگاه است. این محصولات عموما کالاهایی هستند که به علل گوناگون همانند خط و خشهای جزئی روی بدنه، به فروشگاه مرجوع میشوند؛ به همین دلیل اغلب قیمت لپ تاپ استوک بسیار مناسبتر از مدلهای آکبند است و در عین حال، کارایی مدلهای آکبند را دارند. تفاوت قیمت دارند. رنج قیمتی مدل های مختلف سری ROG هم در حال حاضر در ایران از حدود 30 میلیون تا بالای 100 میلیون تومان هست.

دیدگاهتان را بنویسید