بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

سلام اقا مرتضی سمامی من می خوام یک لپ تاپ دانشجویی بخرم ۲۵ میلیون بیشتر ندارم ایا لپ تاپ Ideapad 5 مناسب کارم است ؟ لپ تاپ Lenovo Ideapad L3 – 15IML05 / Core i5 10210U/ 8GB / 1TB/ 2GB Geforce MX 130 / Full HD ، جز لپ تاپ های خوب توی این رنج قیمتی هست و با توجه به مشخصات و قیمتش ارزش خرید دارد. اکثر لپ تاپ ها در این رنج حتی فاقد کارت گرافیک مجزا هستن و برای امور روزانه و سبک مناسب هستند. اما در مورد سیستم های گیمینگ توجه داشته باشید تمرکز اصلی این سیستم ها روی کارت گرافیک هست در حالی که برای برنامه نویسی این موضوع ملاک نیست.

همچنین سرعت انتقال دادهها در هاردهای حالت جامد نسبت به هارد دیسکها قابل قیاس نیست. ما قصد داریم که مهمترین نکات در زمینه خرید لپ تاپ را به شما به اشتراک بگذاریم تا یک تصمیم درست داشته باشید. برای ذخیرهسازی طولانی مدت دادهها، SSDها بهترین گزینه برای ایمن نگه داشتن فایلها، تصاویر خانوادگی و اسناد شما هستند که قصد دارید به آنها دسترسی داشته باشید.

برای حمل و نقل آن مشکلی نداشته باشید و وزن مناسبی داشته باشد. اما این لپ تاپ از آخرین تکنولوژی برخوردار است و از طرفی سخت افزار مناسبی برای اجرای برنامه های معمولی دارد بعید میدونم صدای فن اذیتتون کنه و اونقدری باشه که حتی به گوشتون برسه. این شرکت با تولید لپ تاپ های خود توانسته بهترین هماهنگی را بین سخت افزار و نرم افزار ویندوز به وجود بیاورد و بسیاری از مشکلات ویندوز را حل کند. 512GB SSD با قیمتی حدود 17 میلیون تومان جز بهترین لپ تاپ های این رنج قیمتی است. تو این رنج قیمتی یه سری هم به لپتاپ های ایسر بزنید من تحقیق کردم به نظرم زیره ۲۰ میلیون تومن لپتاپ های ایسر خیلی بهترن .

تو این نوع انتخاب دیگه باید به جزئیات دقت کنید. همچنین اگر برای شما این قابلیت ها اهمیت ندارند، می توانید لپ تاپ های عادی را انتخاب کنید و هزینه اضافی نکنید. پس سیستم های گیمینگ میشه رو میشه برای برنامه نویسی استفاده کرد چون معمولا پردازنده و رم خوبی هم دارند اما بخشی از هزینه شما صرف کارت گرافیک خواهد شد. همچنین پیشنهاد میکنم حتما پیچ اینستاگرام مسترنکست رو دنبال کنید. ممنون از پیشنهادتون. بله حتما از پیشنهادتون استفاده میکنیم و بررسی میکنیم اگه لپ تاپ از برند ایسر مناسب بود در لیست اضافه میکنیم. صفحه نمایش کمی بزرگتر از سایر لپ تاپهای کلاس خود است و همچنین به لطف نمایشگر شیشه ای Corning Gorilla بسیار مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید