بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

هنگام خرید لپ تاپ به جنس بدنه و استحکام آن توجه کنید. اگر قرار است لپ تاپ را همواره با خود حمل کنید به سایز و وزن آن نیز توجه کنید. زمانی که به پاسخ کاملی در این باره رسیدید، آن را با خیال آسوده از یک فروشگاه معتبر تهیه کنید. همچنین تاچ پد و کیبورد از جمله مهمترین قسمتهای لپتاپ هستند که بیشترین تعامل را با آنها دارید؛ از این رو همواره در کیفیت آن دقت کنید. پس اگر بودجه محدودتری دارید یک لپ تاپ با قابلیت افزودن ماژول SSD تهیه کنید تا در آینده نسبت به آپگرید آن اقدام کنید.

وقتی سال ۱۹۸۴برندی توسط لیو شوانژی در شهر پکن به نام Legend (لِجند) تاسیس شد کمتر کسی فکر می کرد که قرار است دنیا با یکی از ابر تولید کنندگان گجت های هوشمند و تجهیزات جانبی آن طی سالیان آتی مواجه شود. که البته فاکتور و عاملی تاثیرگذار بر قیمت لپ تاپ گیمینگ می باشد. پردازشگر و یا واحد پردازش مرکزی (CPU)، سخت افزاری است که نرم افزارها و اپلیکیشن ها را مجاز به اجرا بر سیستم پردازشی می کند. با نصب بازیها و سیستم عامل روی این ماژولهای پرسرعت، سرعت بالا آمدن و اجرای آنها به طرز چشم گیری افزایش مییابد.

نور پردازی این قسمتها، قیمت کلی لپ تاپ را افزایش خواهد داد. هر چند شما همواره میتوانید به وسیله یک هاب USB با کیفیت، تعداد پورتهای پرکاربرد USB خود را افزایش دهید. باتری لپتاپها عموما جنبه مصرفی دارند و فارغ از برند، بایستی هر چند سال یک بار تعویض شوند. و در نهایت به یاد داشته باشید که تعداد و انواع پورتهای هر لپتاپ بسته به قیمت، سایز و امکانات متفاوت است.

با این حال، با این قیمت، اکثر نوت بوکها دارای SSD، صفحه نمایش HD یا باتری با عمر بالا نیستند و اگر این موارد برایتان مهم است، میتوانید سراغ مدلهای بالاتر بروید. این امر عمر باتری را به شدت کاهش میدهد. بهترین لپ تاپ های این رده را می توان سری اچ پی Pavilion D15 و سری ایسوس ROG و ایسوس TUF نامید. برای تست هارد، نرم افزار Hard Disk Sentinel Pro یکی از بهترین گزینه ها می باشد و گزینه هایی از جمله درصد سلامت هارد و هشدار و خطاهای مربوطه را به شما نمایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید