بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

دو بلندگوی استریو هم در این لپتاپ تعبیه شده که خروجی آنها از قسمت زیرین دستگاه است و کیفیت صدای خوبی دارد. یک کارت گرافیک قدرتمند میتواند ویدئوها و بازیهای کامپیوتری، با گرافیک بالا را به آسانی رندر کند و آنها را مناسب کاربران پیشرفته مانند گیمرها و یا برنامه نویسان حرفهای و کارهای مهندسی کند. دو بلندگوی استریو هم در این لپتاپ تعبیه شده که خروجی آنها از قسمت زیرین دستگاه است. صفحه نمایش این لپتاپ یک نمونه ساده با پنل تی ان، وضوح اچدی و روکش مات است.

صفحه نمایش این لپتاپ یک نمونهی ساده با پنل تی ان، وضوح اچ دی و روکش مات است و در ضمن صفحه نمایش این لپتاپ تا 180 درجه باز می شود. روی لبههای دو طرف آن هم یک پورت اچ دی ام آی ، دو USB 3.2 و کارتخوان است. امکانات دیگر این لپتاپ کوچک کیبورد جزیرهای و تاچ پد یک تکه و تنوع پورتها روی لبههای دو طرف است. از امکانات قابل توجه این لپتاپ کوچک میتوان به کیبورد جزیرهای و تاچ پد یک تکه اشاره کرد که کاملا کاربر را از تهیهی ماوس و کیبورد جداگانه بینیاز میکند.

البته همون طور که کامنت های قبلی اشاره کردیم اگر محدودیت بودجه دارید آنچنان نیاز به رم بالا برای کارهای برنانه نویسی ندارید. همچنین باتری، درگاه های ارتباطی و تکنولوژی هایی مثل اثر انگشت برای باز کردن قفل لپ تاپ برای امنیت بیشتر هم باید در صورت نیاز بررسی کنید. این روزها خرید لپ تاپ نیازمند بررسی موارد بسیار زیادی است و کاربرانی که بهدنبال یک خرید ارزان قیمت هستند خواستههای متفاوتی از لپ تاپ خود نسبت به کاربرانی دارند که بهدنبال یک لپ تاپ خفن و کامل هستند. لپ تاپهای گیمینگ گاها از ۱۰۰ میلیون تومان نیز گذر کردهاند، اما شما با یک تحلیل و بررسی دقیق و کمک گرفتن از مقالههای موجود، میتوانید یک لپ تاپ با قیمت مناسب و دربردارنده تمام نیازهای خود تهیه کنید.

به گزارش کاماپرس، با رونق گرفتن آموزشهای مجازی، نیاز به این کالا شدت بیشتری گرفته است، به طوری که بسیاری از افراد تنها به دنبال لپ تاپ های ارزان هستند تا بتوانند کارهای روزمره را جلو ببرند. این لپتاپ صفحه نمایش 11.6 اینچی دارد و به دلیل ابعاد نسبتا کوچک بدنه، ضخامت 19.9 و وزن 1.2 کیلوگرم، میتوان به راحتی آن را در هر شرایطی حمل کرد. این لپ تاپ، لپ تاپ دیگری است که برای کاربری عمومی تولید شده است که صفحه نمایش 11.6 اینچی دارد و به دلیل ابعاد نسبتا کوچک بدنه، ضخامت 1.79 سانتیمتری و وزن 1200 گرمی، میتوان در یک کیف دستی معمولی آن را با خود حمل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید