بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

لپتاپ ورک استیشن از گرافیک کوادرو (Quadro) محصول شرکت انویدیا (Nvidia) یا فایروپرو (FirePro) محصول شرکت ای ام دی (AMD) بهره میبرند حال آنکه لپتاپهای گیمینگ عمدتاً مجهز به گرافیک سری جیفورس (GeForce) شرکت انویدیا و یا سری RX شرکت ای ام دی هستند که مخصوص اجرای بازی و پردازش فریم هستند. تصاویر به لطف کارت گرافیک NVIDIA Geforce 330MX به همره یک نمایشگر 15 اینجی فول اچ دی در این لپ تاپ بسیار با کیفیت هستند.

در نهایت با توجه به اهمیت سخت افزاری و کارایی لپ تاپ، تاکنون برند اچ پی به برند لنوو ارجحیت دارد. لپ تاپ اچ پی همواره از نظر سخت افزاری نسبت به برند لنوو پیشتاز بوده و جای بیشتری را در بازار فروش به خود اختصاص داده است. آشنائی با نزديكترين و در دسترس ترين فروشندگان معتبر و انتخاب به صلاحدید کاربر . در این مقاله سعی شده است ده مرکزخرید لپ تاپ ارزان قیمت برای دانشجویان معرفی گردد.

این لپ تاپ هم همه نیازهای شما رو میتونه برطرف کنه و هم یک لپ تاپ عالی برای گیم است. اگرچه به مانند همه ی کامپیوترها میتوان با همه ی این لپ تاپها هم بازی کرد و هم رندر گرفت اما دقت کنید این لپ تاپها استفاده اداری و عمومی دارند و سیستم کولینگ آنها برای کاربری گیمینگ و یا رندرینگ بهینه نیست و نباید به مدت طولانی از آنها تحت فشار گیم و رندر استفاده کرد. لنوو از لحاظ طراحی و مصرف انرژی به برند اچ پی برتری دارد. این لپ تاپها برای فعالیت های مهندسی مناسباند و از لحاظ اقتصادی نسبت به برندهای دیگر مقرون به صرفه تر هستند.

همچنین به لطف کارت گرافیک مجزا کاربر میتواند از اجرای بسیاری از بازیهای eSports مانند CS:GO و DOTA 2 با کیفیت خوب لذت ببرد. زیرا مردم دیدند که هر کاری که انتظار داشته باشند، اعم از حفظ و نگهداری داده ها، پلی کردن موزیک، بازی کردن، عکاسی، ارتباطات و یا حتی کارهایی که مربوط به شغل و مهارتشان است مانند حسابداری، برنامه نویسی و غیره را می توانند به راحتی توسط لپ تاپ ها در کسری از ثانیه انجام دهند و اوقات خوشی را پشت سر بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید