بهترین لپ تاپ پیشنهادی برای خرید بر اساس قیمت (سال 1400)

یا اینکه زمان بررسی کردن مشخصات دقیق لپ تاپ مورد نظر را نداریم و فقط میخواهیم که هر چه سریعتر آن را خریداری کنیم و به دنبال این هستیم که بدانیم بهترین لپ تاپ هایی که می توانند نیازهای ما را برآورده کنند چه لپ تاپ هایی می باشند. بررسی نظرات خریداران این لپ تاپ در دیجی کالا نشان میدهد که اکثر آنها از خریدشان راضی هستند و این لپ تاپ توانسته انتظارتشان را از یک لپ تاپ 9 میلیون تومانی برآورده کند.

از این پس بهترین لپتاپهای موجود در بازار بر اساس کاربرد و قیمت دستهبندی میشوند. معیارهایی مثل: مشخصات سختافزاری کلی یا بر اساس پردازشگر، باتری و کارت گرافیک. مانیتور اکثر لپ تاپهای موجود در بازار با رزولوشن 1366 x 768 تولید میشوند که میتوانید مدلهای بهتر را با رزولوشن فول اچ دی بر حسب نیاز خود گلچین کنید.

منظورم سری آی دی پدهاست؟ قیمت لپ تاپ استوک بسیار پایین تر از لپ تاپ تازه است. یک لپ تاپ ایسوس میخواستم بخرم که دقیقا همون مدل در دیجی کالا با ۲۰۰ هزار تومن اختلاف نسبت به سایت ایسوس سنتر که ازش خرید کردم پیدا کردم و بسیار هم از خریدم از این سایت راضی بودم. من از این سایت خرید کردم و دفعه آخر که هفته گذشته بود کالایی که فرستاد با چیزیکه در سایتش بود بسیار متفاوت بود. بطور خلاصه لپ تاپ دو بلندگوی 2 وات با فناوری Dolby Audio یکی از بهترین لپ تاپ های با قیمت مناسب حال حاضر است که تنها حدود 8 میلیون قیمت دارد.

هر چه سبک تر بهتر و بودجه ام ۱۰ تا ۱۵ میلیون هست. همانطور که می دانید لزوما اینگونه نخواهد بود که هر چقدر قیمت بیشتر باشد لپتاپ امکانات کلیدی بیشتری خواهد داشت. تمامی لپتاپ هایی که در قسمت طبقه بندی، مخصوص بازی یا گیمینگ جلوی آنها درج میشود برای کارهای طراحی و مهندسی و به طور کلی کارهایی که با گرافیک و رندرینگ سر و کار دارند مناسب خواهد بود. در این رده بندی که ۱۵ لپ تاپ برتر بازار را همواره معرفی خواهد کرد الویت انتخاب با لپتاپ هایی خواهد بود که در کنار امکانات و قدرت بیشتر، قیمت کمتر و مقرون به صرفه تری نسبت به لپ تاپ هایی با امکانات مشابه دارند.امیدواریم نتیجه ی این تلاش، انتخابی هوشمندانه و رضایت بخش برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید