به روزترین راهنمای خرید لپ تاپ؛ تمام نکات را بدانید

یا اینکه زمان بررسی کردن مشخصات دقیق لپ تاپ مورد نظر را نداریم و فقط میخواهیم که هر چه سریعتر آن را خریداری کنیم و به دنبال این هستیم که بدانیم بهترین لپ تاپ هایی که می توانند نیازهای ما را برآورده کنند چه لپ تاپ هایی می باشند. بنابر این مهمترین راهنمای خرید لپ تاپ برای هر فرد این است که ابتدا نیازهای خود را طی چندین سال آینده بسنجد و سپس بر اساس همان نیازها لپ تاپ خریداری کند. سلام خواستم بدونم با این لپ تاپ ها میشه کار های برنامه نویسی انجام داد؟

سلام وقتتون بخیر – لیستی کامل از بهترین لپ تاپ های 15 میلیوی برند لنوو رو براتون ایمیل کردم. من میخوام برای برنامه نویسی وب تا 15 میلیون به لپ تاپ بدم. ببخشید من دانش آموزم و کار زیادی با لپتاپ ندارم ،بنظرتون تا ۱۵میلیون هزینه کنم یا ۱۰میلیون ؟ سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ،نمیتونم تا ۱۵میلیون هزینه کنم ولی میخوام چیزی بخرم که ارزش داشته باشه ،تجربه شخصیتون رو بگید،چی بخرم ؟ خرابی این بخش ها که عمدتا بخش های متصل به برد لپ تاپ شما هستند، ممکن است در آینده هزینه های زیادی برای شما محتمل شوند.

به طور کلی لپ تاپ های 15 میلیون تومانی از گرافیک و پردازنده قدرتمدی برخوردار نیستن و پیشنهاد میشود به دنبال خرید مدل های گران قیمتتری باشید. شما باید مدلی رو انتخاب کنید که کارت گرافیک و پردازنده قدرتمندی رو داشته باشه. می دانید که لپ تاپ ها دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک از ما با توجه به کاربرد و استفاده ای که می خواهیم از این کامپیوترهای میزی داشته باشیم به سراغ مناسب ترین آن ها می رویم. سلام، بله درسته فعالیت های دانش آموزی زیاد سنگین نیست، پیشنهاد میکنم به پست زیر مراجعه کنید تا با لپ تاپ های ارزان دانش آموزی بیشتر آشنا شوید.

به طور ساده، هرچه رم یک لپ تاپ بیشتر باشد سرعت آن لپ تاپ بیشتر است و برنامههای بیشتری را میتواند همزمان اجرا کند. سلام، اگر نمی تونید تا لپ تاپی 15 میلیونی رو انتخاب کنید، میتونید به پست بهترین لپ تاپ تا 10 میلیون تومان مراجعه کنید و با بهترین های این رنج قیمت هم بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید