به روزترین راهنمای خرید لپ تاپ؛ تمام نکات را بدانید

بهتر است بدانید که این روزها نمیتوانید یک لپ تاپ مناسب با قیمت کمتر از ۲۰۰ دلار خریداری کنید اما اگر قادر به تهیه بودجه بیشتری هستید، میتوانید سیستمی با کیفیت و عملکرد بهتر و یک نمایشگر عالی تهیه کنید. تهیه سیستم کامپیوتر خانگی مناسب گیم این روزها کار سختی است.

پس این لپ تاپ میتونه یک لپ تاپ با قیمت مناسب دانشجویی یا کسانی که میخواهند سرکارشان لپ تاپ ببرند، باشد. پس اگر دانشجو یا دانش آموز هستید یا کارمند که دنبال یک لپ تاپ با قیمت مناسب و پردازنده Core i3 این لپ تاپ میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

پس مک بوک و کروم بوکها را از لیستتان همین حالا خط بزنید. لپ تاپی که نیاز شما را برای بازی کردن پاسخ دهد، پردازنده گرافیکی قدرتمندی دارد، رم حداقل ۱۶ گیگابایت و ماژول SSD نیز از جمله واجبات این سیستم است. لپ تاپ­های تحت عنوان لپ تاپ مهندسی، از آنجایی که نیاز به اجرای نرم­افزارهایی مانند اتوکد و تری دی مکس دارند، نیاز است تا از پردازنده قوی و میزان رم بیشتری برخوردار باشند. از طرفی خرید لپتاپ مناسب گیمینگ با توجه به انتخابهای محدود بازار ایران هم چندان امر سادهای نیست. این لپ تاپها توانایی چرخش به یکی از چهار موقعیت متفاوت را دارند.

با این حال برای بازی کردن همواره به تهیهی این دسته از لپ تاپها که با برچسب گیمینگ فروش میروند، ندارید. اگر بخواهیم واقع بین عمل کنیم، در حال حاضر تهیهی هیچ لپ تاپ با هیچ پلتفرمی غیر از ویندوز به منظور بازی کردن مناسب نخواهد بود. چنانچه لپ تاپ شما دارای سیستم عامل باشد، این بدان معنا است که شما دستگاه شما مجهز به نسخه اورجینال است و به راحتی شما خواهید توانست در آینده با بروزرسانی سیستم عامل دستگاهتان از باگ ها و مشکلات متعدد آن رهایی یابید. این دسته از لپ تاپها قیمت به مراتب بالاتری نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید