خرید انواع لپ تاپ با گارانتی

مگر اینکه تعداد زیادی از طراحیهای سه بعدی را انجام دهید، یک تراشه یکپارچه برای اجرای بیشتر برنامههای طراحی گرافیک معمولاً کافی است. این گروه شامل دستگاههای سبک و کوچک است که معمولاً نمایشگرهای کوچکتر از 14 اینچ دارند. خرید لپ تاپ : یک رایانه شخصی است که کاربرد آن مانند کامپیوترهای رومیزی و بزرگ است اما به دلیل اینکه با گذر زمان نیاز انسانها به یک سیستم قابل حمل و سبک با همان عملکرد و کاربرد شدت گرفت لپ تاپ ها پا به بازار گذاشتند و بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفتند بطوری که حجم عظیمی از بازار کامپیوتر رومیزی را به سمت خود کشید.

اینتل، ای ام دی و اپل از مطرحترین طراحان و سازندگان CPU در دنیا هستند.Intel با پردازندههای نام آشنای Core i3، Core i5 و Core i7 بیشترین بازار پردازندههای لپ تاپ دنیا را در اختیار دارد. البته مدلهای پنتیوم، سلرون و اتم اینتل بازار لپ تاپهای اقتصادیتر را نیز در اختیار خود قرار دادهاند.جدیترین رقیب اینتل شرکت AMD است. در حال حاضر اکثریت لپ تاپ ها وزنی حدود 2 الی 3 کیلوگرم دارند؛ البته در این بین نیز مدلهایی وجود دارند که از وزن مناسبتری بهره میبرند، به عنوان مثال مک بوکهای اپل جزو سبکترین لپ تاپ های موجود در بازار محسوب میشوند که طرفداران خاص خود را دارند و میتوانند انتخابی بسیار مناسب برای آن دسته از کاربرانی باشند که نیاز دارند تا لپ تاپ خود را در هر جایی همراه داشته باشند.

با پیشرفت علم و در گذر زمان و تمایل مردم به یک سیستم سبک و قابل حمل نوت بوکها که به مراتب از لپ تاپ سبک تر هستند وارد بازار رایانهها شدند. میت بوک های هوآوی علاوه بر طراحی زیبا و سبک قابلیتهای دیگری نیز دارند که از جمله آنها میتوان به قدرت پردازش بالا و سخت افزار قدرتمند اشاره کرد که ویژگیهای بسیار حائز اهمیتی محسوب میشوند. کیفیت تصویر نمایشگر نیز از مسائل حائز اهمیتی است که کاربران در هنگام خرید لپ تاپ به آن توجه دارند. هنگام جستجو برای تعویض باتری لپ تاپ خود، بهتر است که از منابع معتبر کمک گرفته و با پشتیبانی سازنده لپ تاپ خود نیز در تماس باشید.

این مدل از لپ تاپها از پردازندههایی با قدرت پردازش متوسط بهره منداند و برای انجام امور گرافیکی سنگین و یا گیمینگ چندان مناسب نیستند. لپ تاپ ها بر اساس قابلیتهایی که ارائه میدهند، کاربریهای متفاوتی دارند؛ برخی مدلها به علت بهرهمندی از پردازنده قدرتمند در کنار پردازنده گرافیکی حرفهای برای انجام امور تخصصی مانند گیم مناسباند؛ لپ تاپ های گیمینگ طرفداران خاص خود را دارند و از لحاظ قیمت نیز نسبت به لپ تاپ هایی با کاربری عمومی گرانتر هستند. بهطور کلی لپ تاپ جزء کالاهای دیجیتال گران قیمت محسوب میشود؛ اما لپ تاپ های ایسوس با توجه به قابلیتهایی که ارائه میدهند از قیمت مناسبی بهره مند هستند که سبب شده تا کاربران با بودجههای محدود نیز بتوانند از تجربه کار با لپ تاپ های این برند بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید