خرید انواع لپ تاپ با گارانتی

اگر باتری لپ تاپ شما دچار مشکل شده است، همیشه باید بررسی کنید که آیا باتری بهدرستی در آن فراخوانی شده است یا خیر. برند LG یکی از تولید کنندگان لپ تاپ می باشد که درصد کمی از لپ تاپ های آن در کشور ما به فروش رسید و شاید ایران مقصد خوبی برای فروش لپ تاپ های LG نبود . Hp نیز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان لپ تاپ در جهان می باشد که در کشور ما نیز لپ تاپ های HP کارکرد خوبی داشته اند .

البته محدوده قیمتی این نوع لپ تاپ نیز برای عده ای از خریداران بسیار مناسب می باشد به همین دلیل آن ها لپ تاپ های دست دو یا استوک سامسونگ را انتخاب می کنند. مثلا در صورتی که جایگزینی برای رایانه رومیزی می خواهید انتخاب کنید و نمی خواهید لپ تاپ را بعضی جاها ببرید و تنها استفاده تان در خانه است، لپ تاپ های 17 اینچی را می توان انتخاب خوبی دانست؛ ولی در صورتی که می خواهید دستگاه را از خانه خارج کنید، بهتر است مدل های 15 اینچی و کمتر را برگزید.

در صورتی که تصور می کنید که زیاد از CD و DVD نیز بهره خواهید برد، بهتر است لپ تاپی را انتخاب کنید که دارای درایو نوری باشد، در غیراین صورت اجبار به بهره بردن از CD-Rom یا DVD-Rom خواهید داشت. همچنین مطمئن شوید صفحه کلید دارای نور پسزمینه باشد، از نظر ارزش ظاهری، ممکن است جزئیاتی سطحی به نظر برسد اما کلیدهای دارای نور پسزمینه دیدن آنچه را که در محیط کم نور تایپ میکنید بسیار آسانتر میکند. همچنین باید به این نکته توجه داشت که خرید لپ تاپ استوک و دست دوم یکی از مواردی می باشد که نیاز به دانش و تحقیق کافی دارد .

باید به این موضوع نیز توجه داشت که قیمت این لپ تاپ ها معمولا پایین است و همین موضوع به فروش آن ها کمک می کند. معمولا قیمت لپ تاپ های لنوو به نسبت سایر لپ تاپ ها با برندهای مختلف در همان رده ، ارزان تر می باشد و این موضوع به فروش این لپ تاپ ها کمک زیادی نموده است. معمولا لپ تاپ های ایسوس در بین مردم کشور ما جایگاه خوبی دارند و از طرفی نیز ایسوس با تهیه ی لپ تاپ های مختلف که تقریبا همه ی نیاز هارا پوشش می دهد توانسته از زمان ورود به ایران تا به امروز فروش خوبی داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید