خرید لپ تاپ، قیمت و مشخصات بروز لپ تاپ – هدیش

بعد ی نکته ای که تازه یادم اومد اینکه شما واسه خرید تنها به یک فروشگاه متکی نباشید و توی سایت ها مختلف دنبالش بگردید. 128GB SSD/4GB GTX1650 GDDR6 توی این بازه قیمتی یکی از بهترین گزینه هاست. بسیاری از افراد در بین تمام نکات تاثیرگذار در انتخاب لپ تاپ مناسب، فقط به قیمت آن توجه دارند؛ این در حالی است که لپ تاپ خوب، لپ تاپی است که بتواند در عین ارزان بودن، پاسخگوی نیازهای شما نیز باشد.

یکی از سوالات اساسی که هنگام خرید لپ تاپ با آن مواجه هستیم این است که واقعا چه لپ تاپی برای کار من مناسبتر است؟ خرید این لپتاپ برای آن دسته از کاربرانی که تنها به کارت گرافیک قدرتمندتری نیاز دارند توصیه میشود. از گرافیک مجزا نسبتا قدرتمند گرفته تا نمایشگری که از نرخ نوسازی 120 هرتزی پشتیبانی میکند. همچنین دانشجویان از لپ تاپ فقط انتظار برآورده کردن انجام درسها و پروژههای درسی خود دارند؛ بنابراین در این لپ تاپها خبری از به کاربردن قابلیتها و ویژگیهای حرفهای و تخصصی نیست و قیمت آنها بسیار مناسب است. برای اطمینان از اصل بودن باتری، توجه به قیمت باتری لپ تاپ هم میتواند تا حدی به شما کمک کند.

در غیر اینصورت این طرح نتیجه خاصی برای دولت ندارد. در غیر این صورت، تعرفه وارداتی سنگینی بر آنها اعمال میشود که ظاهرا ممکن است تا ۳۵ درصد هم باشد. در همین مورد رئیس اتحادیه فناوران رایانه به تجارتنیوز گفت: دولت به تشکلها اعلام کرده از این پس کالاهای وارداتی باید در سامانه جامع تجارت ثبت شود.

بنابراین سعی کنید ویژگیهای مورد نظرتان را در بین مدلهای برندهای نام برده پیدا کنید تا خرید بهتری را تجربه کنید. امکان قابل حمل بودن این دسته از لپ تاپها آنها را مناسب برای مسافرینی که به دنبال دستگاه قابل حمل قوی میگردند کرده است. لپ تاپ این روزها یک نیاز اساسی برای شغل، تحصیل و حتی کاربرد روزمره است. می خوای لپ تاپ بخری ولی تجربه ای نداری؟ سلام اقا مرتضی سمامی من می خوام یک لپ تاپ دانشجویی بخرم ۲۵ میلیون بیشتر ندارم ایا لپ تاپ Ideapad 5 مناسب کارم است ؟ این نوع از لپ تاپ ها را می توان جابجا کرد و اندازه های نمایشگر آن ها بین 10 تا 11 اینچ در تغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید