خرید لپ تاپ، قیمت و مشخصات بروز لپ تاپ – هدیش

مواظب باشید ! اگر می خواید لپ تاپ بخرید حتما تحقیق کنید ! وقتی از بازار خرید می کنید به یاد داشته باشید که این راه برگشت نداره ها ! بسیاری از آنها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر فرآیندها در هنگام قطع برق مفید است.

مدلهای پردارندههای نسل دهم اینتل که آیس لیک نام دارند، دارای 4 هسته بوده و ویژگیهای کاربردی مانند پشتیبانی از وای فای 6، تاندربولت 3 و هوش مصنوعی بهتری دارند. البته لپ تاپها در این عصر قیمت بسیار بالایی دارند و همانطور که گفته شد، لپ تاپی کمتر از ۲۰۰ دلار نمیتوان یافت و خفنترینهای بازار هم قیمتی حتی بالاتر از ۳۰۰۰ دلار دارند. البته بسیاری از فروشگاه ها هزینه خدمات بعد از فروش لپ تاپ ( مانند نصب ویندوز و نرم افزارهای کاربردی و آنتی ویروس ) رو در قیمت لپ تاپ حل می کنن تا هم خوشمزه تر شه و هم اینکه خوب ارائه خدمات رایگان یا ارزان خودش یک سبک تبلیغاتی کارا و قدرتمنده !

■ قیمت لپ تاپ رو به دلار چک کنید ! ■ اگر فروشنده مطمئن و با سواد پیدا کردین به سوادش احترام بگذارید ! اگر تجربه ای از خرید یا کار طولانی مدت با لپ تاپ ( حداقل یک سال ) ندارید اکیدا توصیه میکنم از بازار خرید نکنید ! این سیستم عامل عملکرد مشابهی با ویندوز ارائه میدهد، اما با استفاده متفاوت از رابط کاربری که از یک داک برای ترجمه فرمانهای شما استفاده میکند، به عنوان یک جایگزین برای منوی استارت در نوار وظیفه سیستم عامل ویندوز مایکروسافت محسوب میشود.

اگر شما از کاربرانی هستید که پردازش دادههای سنگین برای لپ تاپ خود ندارید، به بیش از 8 تا 12 گیگابایت رم هرگز نیاز نخواهید داشت. وقتی میرید بازار دیگه مسئولیت هر چیزی پای خودتونه اما اگر از فروشگاه محلی خرید کنید کمتر متضرر میشید . لپ تاپ استوک عموما بسیار تمیز و سالم بوده و میتوان آن را محصولی در حد نو در نظر گرفت اما لپ تاپ دست دوم (کارکرده) عموما از نظر فنی و سلامت قطعات داخلی دچار آسیبهایی شده است. اگر چه اگر از فروشگاه محلی خرید کنید و مشکلی به وجود بیاد برای حل مشکل تا حدی می تونید از فروشگاه محل تون کمک بگیرید و اون رو مسئول بدونید اما فروشنده ها در بازار وززه تر از این حرفان که حتی بتونید باهاشون دعوا کنید چه برسه به اینکه با زبون خوش بخواید لپ تاپ رو پس بدین یا از قیمت لپ تاپ خریده شده شکایت کنید !

دیدگاهتان را بنویسید