خرید لپ تاپ ارزان؛ بهترین قیمت لپ تاپ با ضمانت معتبر

که هر یک از آن ها دارای اهمیت زیادی می باشد و هر کدام وظیفه خاصی را در لپ تاپ ها به عهده دارند و ایفا می کنند. علاوهبر پردازندههای ذکر شده، پردازندههای دیگری هم هستند که هر یک برای گروه خاصی از کاربران و سیستمها مناسب میباشند؛ برای مثال پردازنده Xeon ساخت اینتل، یکی از پردازندههای گرانقیمت و قدرتمند است و خرید آن به افرادی توصیه میشود که قصد انجام کارهای مهندسی حرفهای، مدلسازی سهبعدی و یا ویرایش ویدیو را دارند.

ابتدا باید قبل از تهیه کردن این محصول، تصمیم بگیرید که لپ تاپ را برای کدام نیاز خود می خواهید زیرا که تمام لپ تاپ ها دارای طراحی یکسانی نیست و برای نیازهای مختلف کاربران طراحی شده است و هر یک به منظور انجام کارهای مختلف روانه بازار شده است. وسایل جانبی اضافی مانند اسلاتهای توسعه دهنده، از طریق پورتهای USB به لپ تاپ اضافه میشود و حتی میتوان از طریق بلوتوث نیز آنها را مورد استفاده قرار دارد. لپ تاپ لنوو مدل IdeaPad 330 N4000 یکی از بهترین و ارزان­ترین لپ تاپ­ها برای کاربرانی است که نیازهای ساده­ای همچون طراحی و آماده سازی فایل آموزشی، پخش فایل­های رسانه­ای و انجام کارهای روزانه دارند.

در دهه ی 80 در کشورمان لپ تاپ های زیادی با برند dell وجود داشت که معمولا کارکرد خوبی هم داشتند و هنوز هم بسیاری از لپ تاپ های dell با عمر نزدیک به 10 سال به راحتی کار می کنند و گذر زمان فقط از نو بودن قطعات آن ها کاسته ولی کارایی خود را دارند . با خرید باتری لپ تاپ و استفاده بهینه از آن، میتوانید عمر طولانیتری برای هر سلول متصور شده و برای سالهای بیشتری از آن استفاده کنید.

با قیمتی تقریبی 550 دلار، میتوانید HP ProBook 445R G6 Notebook PC را خریداری کنید که دارای پردازنده AMD Ryzen 3، 4 گیگابایت رم، 500 گیگابایت حافظه HDD و نمایشگر 14 اینچی HD است. مدل AMD Ryzen 4000 یکی از مدلهای جدید این کمپانی میباشد که برای رقابت با Core i5 و Core i7 وارد بازار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید