خرید لپ تاپ از 2 میلیون تومان به همراه گارانتی

لپ تاپ های مختلف بسیار زیاد ز برندهای مختلف با ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد بسیاری در بازار امروزی موجود می باشد که با توجه به کارایی و ویژگی هایی که دارند قیمت های مختلفی هم دارند. بله ایراد اصلی لپ تاپ های نو، قیمت آن ها هستند برای همین است که سراغ لپ تاپ های استوک می رویم. مخصوصا زمانی که برای کارهای رندرینگ و مهندسی از آن استفاده میکنید.

لپ تاپی ارزش خرید دارد که بعد از چند سال از دور خارج نشود. طی چند سال اخیر با افزایش قیمت مواد اولیه این امر کاملا مشهود است. در سال گذشته، اپل در رده نخست از این لحاظ قرار داشت و توانست که پشتیبانی خوبی را برای خریداران لپ تاپ خود داشته باشد. اما لپ تاپهایی که قرار است به کشورهای خاورمیانه و آمریکای لاتین ارسال شوند به شدت افت کیفیت داشته اند. حافظه رم: هر چقدر ظرفیت رم لپ تاپ شما بالا تر باشد، سرعت آن نیز بیشتر میشود، معمولا برای این رنج قیمت رم های با 4 یا 8 گیگ قرار داده میشود، البته هر چقدر ظرفیت رم بالا تر باشد، قیمت نیز بالا تر میرود.

هرچه اندازه صفحه نمایش بزرگتر باشد؛ غالبا وزن آن نیز بیشتر میشود و جزییات تصویر بهتر نمایش داده میشوند. اگر بودجه شما اجازه میدهد، به جای آن Core i3 یا i5 تهیه کنید. امروزه لپتاپهای گیمینگ ردهپایین، معمولا به انویدیا MX450 یا GTX 1660 مجهز هستند، در حالی که مدلهای میانرده دارای RTX 2050 یا RTX 2060 و مدلهای بالارده دارای RTX 3070 یا 3080 هستند.

توصیه میکنم از سایتهای معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیک خرید نمایید. اغلب لپ تاپهای استوک دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. البته یکی از ضعفهای لپ تاپهای تازه کیفیت ساخت آنهاست. لپ تاپهایی که برای اروپا و آمریکا ساخته میشوند همچنان کیفیت خوبی دارند. لپ تاپهایی که برای کشورهای خاورمیانه و آمریکای لاتین ساخته میشوند، استاندار پایینتری دارند. اما برای کسی که بخواهد پول زیادی را خرج کند. توجه داشته باشید که برای لپ تاپی هزینه کنید، که حداکثر نیازهای شما را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید