خرید لپ تاپ از 2 میلیون تومان به همراه گارانتی

از مهمترین مشخصات در خرید لپ تاپ برای طراحی گرافیکی میتوان به سیستم عامل، CPU، حافظه ، درایو ذخیره سازی، نوع و اندازه نمایشگر و دقت رنگ اشاره کرد. برای درک بهتر تفاوت این دو نوع حافظه ، توصیه می کنم مطلبی رو که محمد امین زاده درباره تفاوت حافظه HDD و حافظه SSD نوشته حتما بخونید !

میزان بودجه تان برای خرید و همچین کار اصلی که میخواهید با لپ تاب تان انجام دهید مثل کارهای روزمره و وب گری، برنامه نویسی، بازی کردن، کارهای گرافیکی، کارهای دانشجویی و… در عوض، بررسیهای افراد ثالث را از منابع عینی، مطالعه و از آنها راهنمایی برای خرید لپ تاپ با باتری مناسب بخواهید. اولی اینکه این لپ تاپ را برای چه کاری میخواهید بخرید؟ با این لپ تاپ میتوانید به کار تدوین فیلم با کیفیت 4K بپردازید. کافیه سوالاتتون در مورد خرید بهترین لپ تاپ در پایین همین مقاله در بخش نظرتان با ما در میون بگذارید.

اگه هنوز نتونستید لپ تاپ مورد نظرتون رو انتخاب کنید یا در خرید لب تابی شک دارید. این نشانگر در اکثر لپ تاپهای اپل هم وجود دارد و در گوشه سمت راست و پایین صفحه نمایش میتوانید آن را مشاهده کنید. رم بالا و گرافیک 4 این لپ تاپ در کنار سخت افزار قدرتمند، با توجه قیمتی که دارد باعث شده تا یک گزینه بسیار عالی برای کارهای گرافیکی و انجام بازی محسوب شود. 128GB SSD/4GB GTX1650 GDDR6 توی این بازه قیمتی یکی از بهترین گزینه هاست. این لپ تاپ میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای خرید باشد.

پس براحتی سوالاتتون رو برامون بنویسید و از مشاوره رایگان مسترنکست برای انتخاب بهتر استفاده کنید. دانستن این نکته به شما کمک میکند اولا هزینه اضافه برای چیزی که از آن استفاده نمیکنید پرداخت نکنید. نکته دوم؛ میزان بودجه یا پول شما برای خرید لپ تاپ است. قبل از خرید لپ تاپ بهتر است 2 نکته مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید سریع تر به نتیجه برسید. این لپ تاپ هم مشخصات خیلی خوبی دارد و هم قیمت آن نسب به این مشخصات به صرفه تر است. اما حواستان جمع باشد؛ ما خیلی از اوقات قربانی هیجانهای خود در لحظه خرید میشویم!

دیدگاهتان را بنویسید