خرید لپ تاپ از 2 میلیون تومان به همراه گارانتی

اگرچه لپ تاپ RAM با 32 گیگابایت میتواند بهترین انتخاب برا تدوینگران باشد اما بهتر است که این هزینه در قیمت لپ تاپ تدوین برای پردازنده سریعتر پرداخت شود، بنابراین ما 16 گیگابایت را به عنوان حداقل رم پیشنهاد میکنیم. در صورتی که بخواهید یک لپ تاپ را برای چند سال نگه دارید، مطمئن شوید که حداقل رم سیستم، ۸ گیگ باشد. جواب سوالاتون در این کامنت داده شده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، لپ تاپ ها به یکی از مهم ترین ابزارهای زندگی تبدیل شده اند و به همین خاطر در هنگام استفاده از لپ تاپ، برای اینکه به بهترین عملکرد و سرعت، دستیابی داشته باشیم نیاز است تا حافظه رم بالایی به لپ تاپ خود اختصاص دهیم. پس هر چه حافظه رم بزرگتر باشند لپ تاپ روانتری در اختیار خواهید داشت. یکی دیگه از عوامل موثر در قیمت لپ تاپ گارنتی یا بیمه لپ تاپه . با وجود رشد روزافزون گوشیهای هوشمند، هنوز هم لپ تاپها کاندید اصلی برای انجام امور روزمره هستند و قیمت لپ تاپ دغدغه اصلی کاربران در انتخاب بهترین نمونه موجود است.

همانطور که میدانید شرکت شیائومی نیز اخیراً به بازار لپ تاپهای گیمینگ قدم گذاشته و در یک سال اخیر محصولات خوبی معرفی کرده است. اگر به محصولات غیر چینی علاقه دارید لپ تاپ اچ پی برندی آمریکایی است که علاوه بر ظاهر زیبا و شیکی که دارد از کیفیت و قیمت خوبی نیز برخوردار می باشد. یک باور وجود دارد که قیمت هرچه بالاتر باشد بهتر است!

قیمت لپ تاپ در خرید لپ تاپ اهمیت بالایی دارد و مخصوصا با ظهور لپ تاپهای گیمینگ، بازهی تنوع در قیمت لپ تاپ به شدت افزایش پیدا کرده است. هر دو لپ تاپ نیز در این بازه قیمتی یعنی زیر 30 میلیون، جز بهترین لپ تاپ ها هستند. هر دو لپ تاپ نیز دارای گارانتی مشابه هستند. لپ تاپ گیمینگ: لپتاپهای Gaming برای بازی و سرگرمی مناسب هستند که دارای قدرت پردازش و گرافیک بالایی میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید