خرید لپ تاپ از 2 میلیون تومان به همراه گارانتی

با نصب بازیها و سیستم عامل روی این ماژولهای پرسرعت، سرعت بالا آمدن و اجرای آنها به طرز چشم گیری افزایش مییابد. هر چقدر رزولوشن نمایشگر بالاتر باشد مصرف باتری دستگاه نیز بیشتر میشود و به نسبت آن قیمت لپ تاپ افزایش مییابد. باتریهایی که توسط شرکت سازنده ارائه نشدهاند، خطر انفجار داشته و همین موضوع میتواند خسارتهای بسیار بیشتری را به دستگاه شما وارد کند. بسیاری از مدلهای گیمینگ به واسطهی فنهای بزرگ و در سایزهای ۱۵ و ۱۷ اینچی و وزن بالای دو کیلوگرم عرضه میشوند که حمل آنها را دچار چالش میکند. لپ تاپ های دانشجویی باید حتما از وزن و ابعادی مناسب جهت حمل آسان خود از سوی دانشجویان برخوردار باشند.

اگر قرار است لپ تاپ را همواره با خود حمل کنید به سایز و وزن آن نیز توجه کنید. با این حال اگر بازی و گیمینگ هدف اصلی شما از خرید لپ تاپ است، بایستی نرخ تازه سازی (Refresh rate) حداقل ۶۰ هرتزی و زمان واکنش (Response time) کمتر از ۵ ثانیه و رزولوشن Full HD و یا 4K را در الویتهای خود قرار دهید.

با این حال بد نیست نگاهی به برخی از این ویژگیها داشته باشیم. از این رو خرید لپتاپ با بدنه مستحکم و آلومینیومی را بسته به بودجه خود در نظر قرار دهید. انتخاب از این بین تا حدود زیادی به بودجه و سلیقهی شما باز میگردد و خوشبختانه باز هم همانند خرید کامپیوتر، نگرانیی بابت عدم هماهنگی نمایشگر و پردازندهی گرافیکی وجود ندارد. پس اگر بودجه محدودتری دارید یک لپ تاپ با قابلیت افزودن ماژول SSD تهیه کنید تا در آینده نسبت به آپگرید آن اقدام کنید. بدین ترتیب، بهتر است که لپ تاپی مناسب برای محیطهای صنعتی با قابلیتهای خوبی برای محیطهای حرفهای خریداری شود.

علاوه بر آن امکان خرید محصولات بهصورت اقساطی نیز وجود دارد و شما بهوسیله سامانه بای چک یا استفاده از بن اعتباری لندو میتوانید کالای جدید خود را بهصورت اقساطی خریداری نمایید. در انتها برخی نکات وجود دارند که شاید هنگام خرید لپ تاپ گیمینگ برای همه کاربران حائز اهمیت نباشند. همین انتخاب مناسب ترین لپ تاپ را برای پاسخ گویی به نیازهای شما به یک چالش تبدیل می کند و گاهی به دلیل عدم شناخت کاربر سردرگم می شود. بدیهی است که با توجه به کاربرد زیاد این USB لپ تاپ مناسب تدوین میبایست از دو الی سه عدد از این درگاه برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید