خرید لپ تاپ از 2 میلیون تومان به همراه گارانتی

وجود خط و خش بر روی ال سی دی لپ تاپ، پیکسل سوخته، چشمک زدن، افتادن خط روی تصویر در هنگام باز و بسته کردن درب لپ تاپ و پرش صفحه پس از روشن کردن لپ تاپ و بی رنگ شدن تصویر از عوامل نشان دهنده عدم سلامت صفحه نمایش لپ تاپ کارکرده مورد نظر شما است. معمولا شرکت های معتبر تولید کننده لپ تاپ مانند اپل و سونی همچین خز بازی هایی در نمیارن و میشه گفت یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب مارک لپ تاپ ، کانفیگ ( یا پیکربندی قطعات سخت افزاری ) علمی و اصولی لپ تاپه .

شاید ایسر Acer یکی از برندهای کم نام و نشان در ابتدای ورود به کشور ما بود ولی به مرور این برند همانند غول های ایسوس و لنوو نیز توانست سهم مناسبی را به خود اختصاص دهد که این موضوع به فروش این لپ تاپ ها نیز کمک کرد . در کروم بوک های ارزبان قیمتی مانند سامسونگ کروم بوک، این سیستم عامل به کار رفته است و به هر حال یکی از انتخابهای مهم کاربران در بازار لپ تاپ است.

در واقع بهترین انتخاب برای خرید لپ تاپ ایجاد تعادل بین قیمت و آن چیزی است که برای کاربری به آن نیاز داریم. جالب است بدانید، در سراسر دنیا، معیار اساسی بسیاری از کاربران برای خرید یک لپ تاپ، قیمت آن است. وقتی قیمت پردازنده به کار رفته در لپ تاپ مورد نظر رو بدونید بدون شک بخش مهمی از قیمت لپ تاپ رو به دست آوردید ! همانطور که می دونید اندازه صفحه نمایش بر اساس قطر با مقیاس اینچ در نظر گرفته میشه یعنی وقتی می گیم مانیتو ۱۴ اینچ یعنی مانیتوری که قطرش ۱۴ اینچ معادل ۳۵ سانتی متره ( هر اینچ معادل ۲.۵ سانتی متره ) .

پس هر چی مانیتور یا صفحه نمایش لپ تاپ بزرگتر باشه هزینه تولیدش بیشتر و در نتیجه قیمت لپ تاپ هم بیشتر میشه . البته صفحه نمایش اپل با تکنولوژی ساخت اختصاصی اپل یعنی Retina ساخته شدن که همین مسئله باعث شده تا قیمت لپ تاپ های اپل به طرز چشمگیری بیشتر از لپ تاپ های سایر شرکت ها باشه !

دیدگاهتان را بنویسید