خرید لپ تاپ استوک، دست دوم با قیمت ارزان و مناسب از سایت خرید لند

بههمین دلیل است که معمولا هنگام خرید لپ تاپ مخصوص بازی، بهدنبال محصولی باشید که دارای صفحه نمایش حداقلی 1080p باشد. بعد از خرید لپ تاپ از نوع کروم بوک باید تمام برنامههای مورد نیاز خود را از کروم استور دانلود کنید. به طور کلی در خرید لپ تاپ با سه نوع سیستم عامل غالب رو به رو هستیم: ویندوز، کروم او اس و مک او اس. یکی از سوالات اساسی که هنگام خرید لپ تاپ با آن مواجه هستیم این است که واقعا چه لپ تاپی برای کار من مناسبتر است؟ کروم او اس محیطی مشابه با ویندوز را برای کاربران خود تامین میکند.

به نظر میرسد که در سالهای آینده میتوان انتظار داشت که هاردهای لپ تاپ به رشد و پیشرفت خود ادامه داده و سرعتها و ظرفیتهای بالاتری را در اختیار کاربران قرار میدهند. امکاناتی که در لپ تاپهای ویندوزی تجربه میکنید معمولا در بازه قیمتی معمولتری نسبت به سایر سیستم عاملها قرار دارد. لپ تاپهایی که توسط برند اپل عرضه میشوند در دو خانواده قرار میگیرند. از سال 2015 تا کنون ویندوز 10 و ورژنهای مختلف آن به عنوان آخرین سیستم عامل ویندوز روی لپ تاپها پیادهسازی میشوند. برای راهنمای خرید لپ تاپ مناسب با کار شما باید یک سری ویژگیها را به عنوان معیارهای شخصی و مورد نیاز خودتان در نظر داشته باشید.

این لپ تاپها حتی برای استفاده به عنوان کامپیوتری رومیزی هم بسیار مناسب است. بنابراین کاربر برای همیشه با مشکل محدودیت حافظه خداحافظی میکند. بیشتر بازیها با تنظیمات و وضوح پایین تر اجرا میشوند. نوت بوکها نسل لاغر، باریک و دوستداشتنی لپ تاپ هستند که در سایزهای کوچکتری عرضه میشوند.

خانواده دوم مک بوک پرو بوده که در سایزهای 13 تا 16 اینچی عرضه میشوند. اتصالات دیگری نظیر درگاههای کارت SD، جک هدفون و پورت Ethernet در لپتاپها وجود دارد و سبب ارتباط لپ تاپ با سایر وسایل میشوند. خوب باید بگوییم که کارت گرافیک برای برخی از لپ تاپ های استوک همچون لپ تاپ گیمینگ مهم ترین بخش به حساب می آید. دوام زیاد باتری، سبک و قابل حمل و دارای تعداد زیادی درگاه و پورت برای اتصال از فاکتورهایی است که برای بسیاری از دانشجویان حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید