خرید لپ تاپ بهترین برندهای موجود بازار – فروشگاه آی تی سیتی

اگر قرار است از لپتاپ خود به طور عمده برای کارهای دانشگاهی، بازی و نرم افزار استفاده کنید، پردازنده Intel Core i3 یا AMD A-series A6 یا AMD A8 کافی است. اما اگر قصد استفاده از این محصول برای انجام کارهای گرافیکی سنگین، مانند طراحی سه بعدی را دارید، پیشنهاد میکنیم به سراغ نمونههای با سختافزار قویتر بروید. برای انتخاب لپ تاپ برای دانشجویان گرافیکی در درجه ی اول باید قدرت پردازش گرافیکی مناسب را برای آنها در نظر گرفت، از این رو کارت گرافیک قدرتمند می تواند فاکتوری مهم به هنگام انتخاب این لپ تاپ ها به شمار بیاید.

اما اگر در حال گذراندن دوره گرافیک سه بعدی یا رایانه هستید، کارت گرافیک مجزا ضروری است. بسته به آنچه در حال مطالعه هستید، ممکن است سیستم مورد نیاز خاصی مانند Mac OS یا Linux وجود داشته باشد. از مهمترین مشخصات در خرید لپ تاپ برای طراحی گرافیکی میتوان به سیستم عامل، CPU، حافظه ، درایو ذخیره سازی، نوع و اندازه نمایشگر و دقت رنگ اشاره کرد. فلزی: فلز یک رسانای عالی است و برای خنک سازی لپ تاپ میتواند به فنها نیز کمک کند.

درست است که SSDها برنده سرعت در میان هارد لپ تاپ هستند، اما HHDها نیز دو مزیت بسیار مهم دارند. انتخاب سیستم عامل نیز مهم است. این سیستم ها برای بوجود آوردن تفریح و رفع احتیاجات گرافیکی تولید شده اند. لپتاپهایHP ProBook : قیمت این لپتاپها از 500 دلار تا 1500 دلار است. این روزها تقریباً در هر لپتاپ از قبل نصب شده است و کاربردش ساده است. لپ تاپ به شما کمک میکند تا در هر زمان و مکانی از کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید. در نتیجه طراحی نامناسب صفحه کلید، می تواند سبب شود تا افراد از کار کردن طولانی مدت با این لپ تاپ ها احساس نارضایتی داشته باشند و زود خسته شوند.

آنها همچنین از ظرفیت حافظه مناسب و صفحه نمایش لمسی در مدلهای انتخابی بهرهمند هستند. با پرداخت حدود 650 دلار، میتوانید ThinkPad E15 را خریداری کنید که دارای پردازنده نسل 10 اینتل، صفحه نمایش 15.6 اینچی HD، فضای ذخیره سازی دو درایو و بیش از 12 ساعت دوام باتری است.

دیدگاهتان را بنویسید