خرید لپ تاپ دست دوم و استوک ، مینی لپ تاپ و نوت بوک

اما توجه کنید که در صورت خرید لپ تاپی که در هر زمان و مکانی همراه شما خواهد بود، حتی اگر این نیاز در خانه یا محل کار شما باشد، باید عمر باتری حداقل ۷ ساعت باشد. این محصولات سبکتر و قابل حملتر از هر لپ تاپی هستند و ماندگاری بالایی هم دارند. شما هم مثل یک گیمر واقعی به لپ تاپ استوک قدرتمند با پردازنده، کارت گرافیک و فن قوی احتیاج دارید که جوابگو ساعتها معامله آنلاین باشد. اگر به دنبال یک صفحه لمسی دقیق هستید که عملکرد بدی بعد از مدت زمان استفاده زیاد نداشته باشد و توانایی پشتیبانی از حرکات چند لمسی متعدد را نیز داشته باشد، باید چنین مواردی را هنگام خرید بررسی کنید.

سازندگان این لپ تاپها این طراحی را بسته به قیمتی که در نظر گرفتهاند، حرفهای تر میکنند و صفحه نمایش این لپ تاپها نیز معمولا رزولوشن بالایی داشته و از حافظه SSD استفاده میکند. سیستم این لپ تاپها بازیها را با کارایی بسیار بالا اجرا میکند و در صورت داشتن چنین امکانی همراه با قابلیتهای تجاری همراه، قیمتی بالاتر از ۲۵۰۰ و حتی ۳۰۰۰ دلار خواهند داشت. اگرچه شما میتوانید با تهیه نسخهی بدون صفحه لمسی لپ تاپ دل، قیمتی کمتر از هزار دلار را داشته باشید. اگر شما آگاهی کاملی از سازنده خود در مورد نحوه طراحی، ارزش گزاری و انتخاب قطعات لپ تاپ داشته باشید، میتوانید بررسی دقیقی نسبت به معیارهای خود داشته باشید و در نهایت بهترین لپ تاپ را انتخاب کنید.

اگر برای کارهای گرافیکی میخواهید لپ تاپ بخرید حتما به گرافیک لپ تاپ توجه کنید چرا که به پردازش قوی نیاز دارید . اگر اهل تایپ کردن باشید بررسی و ارزیابی کیبورد لپ تاپ را نباید از قلم بیندازید. در ادامه راهنمای خرید لپتاپ لازم است بدانید که در حالی که وجود پورت معمولاً هنگام راهنمایی برای خرید لپ تاپ اولویت ندارد، اما بهتر است که اتصالات مورد نیاز خود را بر روی سیستم داشته باشید تا اینکه بخواهید تعداد زیادی دانگل را همیشه این طرف و آن طرف ببرید.

در ادامه راهنمای خرید لپتاپ خوب است بدانید که لپ تاپ شما به همان اندازه خوب است که شرکت سازنده آن خوب باشد. و اینکه تا چه اندازه مایل به هزینه کردن برای خرید لپ تاپ هستید ؟ داشتن لپ تاپی که باتری با عمر مفید داشته باشد می تواند گزینه ی مهمی به هنگام خرید محسوب شود. راحتی و میزان دقت تاچ پد در لپ تاپی همچون ایسوس VivoBook X543MA N4000 فراهم شده است که میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. این مدل از لپ تاپها به عنوان یک محصول ثانویه یا لپ تاپی که آن را به بچهها داد، کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید