خرید لپ تاپ دست دوم و استوک ، مینی لپ تاپ و نوت بوک

مقرون به صرفه: یک هارد دیسک 50 گیگابایتی کمتر از نوع SSD آن برای شما هزینه دارد. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید. سرعت بالا، کیفیت وضوح صفحه و موارد از این دست به ویرایشگران کمک میکند تا به راحتی به کار خود بپردازند. راجع به کیفیت صفحه نمایش نیز میتوان گفت که این مورد عموما به رزولوشن صفحه نمایش و تکنولوژی ساخت آن بستگی دارد. پاسخ این سوال کاملا بستگی به روحیات و سلیقه شخصی شما دارد و البته که پس ار تعیین و انتخاب مدل لپ تاپ گزینه های زیادی در زمینه رنگ نخواهید داشت.

13 تا 14 اینچ : بهترین گزینه های ممکن چرا که مل آنها بسیار ساده و آسان است و قابلیت های بیشتری نیز خواهند داشت و اگر شما بتوانید لپ تاپی تهیه کنید که وزن آن کمتر از 1.8 کیلوگرم باشد، واقعا کاربردی خواهد بود. لپ تاپهای بزرگتر با صفحه نمایش بزرگتر، باتری پشتیبان کمتری دارند، سنگینترند و این موارد قابلیت حمل این دسته از لپتاپها را کمتر میکند ولی از نظر کارایی بسیار بهتر هستند. نسبت ابعاد، به عرض و ارتفاع صفحه نمایش برمیگردد. اگر میخواهید فیلم یا ویدئو ببینید یا بازی کنید، صفحه نمایش بزرگتری را انتخاب کنید.

ابعاد ۴:۳ یا ۵:۴ به صفحه نمایشهای مربعی نزدیکتر میشود. هرچه رزولوشن بالاتر باشد کیفیت بهتر خواهد بود و همچنین صفحه نمایشهایی که با تکنولوژی TN ساخته شدهاند نسبت به صفحهنمایشهایی که در آنها از تکنولوژی IPS استفاده شده زاویه دید کمتری دارند و البته کیفیت تصویرشان هم پایینتر است. 1080) یا بالاتر باشد. اگر تجربه ای از خرید یا کار طولانی مدت با لپ تاپ ( حداقل یک سال ) ندارید اکیدا توصیه میکنم از بازار خرید نکنید !

شما با خرید از لیپک عضوی از خانواده ی بزرگ ما خواهید شد و بدون هیچ هزینه ای این گارانتی ها را دریافت خواهید کرد. اکثر پردازنده ها توسط یک مجموعه خنک کننده بزرگ که از سه جز شامل: یک فن، یک هیت سینک و یک لایه نازک از هادی حرارتی که به انتقال گرما از CPU به هیت سینک و فن کمک میکند، پوشانده شدهاند. از اونجایی که تولید لپ تاپ در ایران حالا حالا ها ممکن نیست پس سرمایه گذاران ایرانی چاره ای جز واردات لپ تاپ ندارن . اما نکتهای که بد نیست در آخر به آن اشاره داشته باشیم این است که بهتر است به ظاهر لپ تاپ و همچنین برند لپ تاپ نیز دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید