خرید لپ تاپ مناسب برای تدوین – فروشگاه اینترنتی لیپک

۱۷ تا ۱۸ اینچ: اگر به لپ تاپی نیاز دارید که برای همیشه روی میز کاری شما خواهد ماند، این سیستم میتواند برای کارهای شما همراه با پردازشهای زیاد مناسب باشد. با تنوع زیاد لپتاپها، پیدا کردن و خرید لپ تاپ مناسب برای هر کسی آسان نیست و با توجه به اینکه لیست لپتاپها همیشه در حال تغییر است، انتخاب را برای مشتریان دشوار کرده است. این به معنای پیکربندی یک لپ تاپ با یک هاردSSD است که میتواند بسیار سریعتر از درایوهای چرخان قدیمی به دادهها دسترسی پیدا کند. با سیستم عامل مک میتوانید اپ تاپ خود را با اپل واچ نیز باز کنید.

علاوه بر آن امکان خرید محصولات بهصورت اقساطی نیز وجود دارد و شما بهوسیله سامانه بای چک یا استفاده از بن اعتباری لندو میتوانید کالای جدید خود را بهصورت اقساطی خریداری نمایید. پس لازم است تا قبل از خرید نسبت به نوع کارت گرافیک اطلاعات لازم را داشته باشیم. مارکهای برتر به سرعت تغییر میکنند، اما به طور کلی شما برای طراحی گرافیک به خرید لپتاپ با پردازنده سری چهار هسته نیاز دارید. لپ تاپهایی که از ویندوز استفاده میکنند، برای دانشجویان، محققین و کاربران شاغل بسیار عالی است و البته که تنها دستگاه موجود و خارق العاده برای گیمرها نیز محسوب میشود.

رابط کاربری آن شباهت زیادی به ویندوز دارد و با داشتن منوی برنامه، یک دسکتاپ و امکان جا به جایی پنجرهی برنامهها به اطراف دسکتاپ، این شباهت بیشتر دیده میشود. زیرا قیمت Laptop Stoke برای کاربر بسیار با صرفه است. همین انتخاب مناسب ترین لپ تاپ را برای پاسخ گویی به نیازهای شما به یک چالش تبدیل می کند و گاهی به دلیل عدم شناخت کاربر سردرگم می شود. یکی لپ تاپ های جداشونده هستند که صفحه نمایش و صفحه کلید امکان جدا شدن از همدیگر را دارند و دستهی مربوط به لپ تاپهای انعطاف پذیر است که با لولا، امکان چرخش ۳۶۰ درجه برای تغییر حالت را دارا هستند.

این دستگاه شباهت زیادی به لپتاپهای امروزی نداشت؛ اما برخورداری از ویژگیهایی مثل مانیتور ۵ اینچی، درایور فلاپی، باتری، مودم و صفحه کلید آن را در زمرهی لپتاپها قرار داده بود. اگر لپ تاپی که برای خود خریداری میکنید، ارگونومی مناسبی نداشته باشد، استفاده کردن از آن چندان برایتان دلچسب نخواهد بود. وضوح تصویر هم در حد ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ بوده و در صورت تمایل میتوانید سراغ یک صفحه نمایش 4K هم بروید که البته چندان رایج نیست. با این حال، سیستم عامل مک، حالت لمسی ندارد، چرا که هیچ مک بوکی دارای صفحه لمسی نیست. با این حال، اگر نیازی به استفاده از نوت خود بهعنوان یکتبلت را ندارید، معمولا بهتر است که یک لپ تاپ سنتی رومیزی تهیه کرده و از عملکرد بهتر آن، با یک هزینهی کمتر لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید