خرید لپ تاپ مناسب برای تدوین – فروشگاه اینترنتی لیپک

اگر قرار است لپ تاپ را همواره با خود حمل کنید به سایز و وزن آن نیز توجه کنید. از این رو خرید لپتاپ با بدنه مستحکم و آلومینیومی را بسته به بودجه خود در نظر قرار دهید. 2. لپ تاپهای 13 تا 14 اینچی: متعادلترین لپ تاپها از نظر اندازه برای حمل و نقل این لپ تاپها هستند. و در نظر داشته باشید کلیدهای لپتاپ از جنس پلاستیک کم کیفیت ABS، در دراز مدت دچار استهلاک و رفتگی خواهد شد. در بیشتر مدلهای ارزانتر گیمینگ بدنه، لولاها و قاب نمایشگر از جنس پلاستیک است که به شدت مستعد آسیب و شکستگی خواهند بود.

در بخش قبل اشاره ای به سری Thinkpad شد و بد نیست به قدمت و معرفی این سری بپردازیم.همان طور که در مورد IBM صحبت کردیم این برند همواره به خاطر سخت افزار قوی و نوع متریال به تولید دستگاه های صنعتی مشهور بوده و لنوو با معرفی Thinkpad همیشه از اسم IBM نیز استفاده کرده ، چرا که صنعتی بودن و جان سخت بودن این مدل امضاء لنوو نیز محسوب میشود. فروشگاه اینترنتی بروز کالا با بیش از 20 سال تجربه موفق در این زمینه می­تواند یاری دهنده شما در این امر باشد. باتری لپتاپها عموما جنبه مصرفی دارند و فارغ از برند، بایستی هر چند سال یک بار تعویض شوند.

و در نهایت به یاد داشته باشید که تعداد و انواع پورتهای هر لپتاپ بسته به قیمت، سایز و امکانات متفاوت است. هر چند شما همواره میتوانید به وسیله یک هاب USB با کیفیت، تعداد پورتهای پرکاربرد USB خود را افزایش دهید. در صورتی که قصد خرید بهترین لپ تاپ از ایسوس را دارید میتوانید به این صفحه مراجعه و گزینههای مختلف را مشاهده و خریداری کنید. در ادامه راهنمای خرید لپ تاپ، باید مجددا بگوییم که باز هم در صورتی که تمایل به استفاده عادی از دستگاه برای کتاب خواندن و موزیک شنیدن داشته باشید، لازم نیست که به پورت ها زیاد دقت کنید؛ ولی اگر اینطور نشد، بهتر است که به پورت های لپ تاپ هم دقت کنید.

با توجه به بازار آشفته ایران و قیمت بالای تجهیزات کامپیوتری، بایستی در خرید دیوایسهای بسیار گران قیمتی نظیر لپتاپها بسیار با دقت عمل کرد. مدلی از ایسوس با نام TUF Dash F15 که به نسبت قیمت مشخصات نسبتا بهتری از همتایان خود ارائه میدهد در این بازه وجود دارد. از این رو خرید لپ تاپ گیمینگ از برندهای خوشنامی پیشنهاد میشود که بیشترین کارایی ممکن را در ازای قیمت بدهند. شما در ابتدا لازم دارید تا نوع هدف خود را از خرید معلوم دارید پس قبل از خرید این لپ تاپ ها برای سوال های زیر پاسخ یافته و بعد برای خرید اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید