خرید لپ تاپ مناسب برای تدوین – فروشگاه اینترنتی لیپک

چراکه معمولا مدلهایی که قابلیت ارتقا حافظه رم و درایو ذخیره سازی را دارند، محدود هستند و نیاز به کمی هزینه بیشتر دارند. همچنین توجه به نوع رم، ظرفیت حافظه داخلی و کارت گرافیک نیز با در نظر گرفتن نوع استفاده از لپ تاپ اهمیت زیادی دارد. بگذارید مثالی بزنیم؛ مثلاً میخواهید از میان یک پردازنده دو هستهای و چهارهسته ای یکی را انتخاب کنید و در آینده قصد دارید که از برنامههای زیادی در لپتاپ خودتان به صورت همزمان استفاده کنید اما به خاطر ارزانتر بودن، پردازنده دو هستهای را انتخاب میکنید.

شرکت AsusTek Computer یک شرکت چند ملیتی رایانه ای و تلفنی و الکترونیکی تایوانی است. معمولا CPU اغلب لپ تاپ ها دو هسته ای و در مدل های حرفه ای و گیمینگی چهار هسته ای به بالا هستند. مارکهای برتر به سرعت تغییر میکنند، اما به طور کلی شما برای طراحی گرافیک به خرید لپتاپ با پردازنده سری چهار هسته نیاز دارید.

اولین قدم برای خرید لپ تاپ، اطلاع از قیمت روز لپ تاپ و تعیین بودجه مورد نظر و میزانی است که قصد دارید برای لپ تاپ مورد نظر هزینه کنید. چه نوع لپ تاپی نیاز دارید؟ به عنوان مثال قدرت سی پی یو(CPU) لپ تاپ مورد نظر خود را با توجه به نوع استفاده خود از لپ تاپ انتخاب کنید.

در خرید لپ تاپ باید به عوامل متعددی از جمله نوع استفاده و بودجه خود توجه کنید. شما در زمان Buy a stock laptop مورد نظرتان ابتدا باید مشخص کنید به دنبال چه سبک لپ تاپی هستید و با توجه به نیاز خود برای خرید لپ تاپ اقدام کنید. هرچهقدر که بیشتر لپ تاپ خود را شارژ کنید، زودتر باید اقدام به تعویض باتری لپ تاپ خود کنید. انتخاب لپ تاپ برای مدیران از پر اهمیت ترین انتخاب های خرید برای یک سیستم، ارگان و یا شرکت می باشد بهترین انتخاب برای مدیران لپ تاپی است که تعادلی میان طول باتری بالا و قدرت پردازش و میزان حافظه و صفحه نمایش داشته باشند و در کنار همه ی اینها قابلیت حمل آسان داشته و البته از نظر ظاهری درخور مدیران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید