خرید لپ تاپ مناسب برای تدوین – فروشگاه اینترنتی لیپک

باتری لپ تاپ مانند همه باتریها، به آرامی شارژدهی خود را از دست میدهند و در این زمان است که باید به فکر تعویض باتری لپ تاپ خود باشید. از زمان تولید لپ تاپ hp zbook تا به حال، شرکت اچ پی تغییرات زیادی را در طراحی و امکانات داخلی لپ تاپ ایجاد کرده است. مهم نیست که شما یک طراح گرافیک حرفهای، مبتدی یا دانشجو هستید بهترین لپ تاپ برای شما لپ تاپی است که پردازشگر قدرتمند، صفحه نمایش درخشان و قابلیت حمل را داشته باشد.

2. رزولوشن: حداقل رزولوشن مناسب صفحه نمایش 1920× 1080 است. لازم به ذکر است که اگر شما قصد خرید لپ تاپ در برند اچ پی را داشته باشید، باید بدانید که مقدار رم می تواند در قیمت لپ تاپ اچ پی تاثیر گذار باشد. لپ تاپ مناسب گرافیست میبایست به اندازه کافی قدرتمند باشد که سختترین برنامه های طراحی گرافیک را اجرا کند. دانشجویان نیازمند لپ تاپی هستند که علاوه بر قیمت مناسب بتواند تمام احتیاجات آنها را در طول دوره تحصیل تامین کند. کولینگ پدها مصرف باتری لپ تاپ را افزایش میدهند.

لپ تاپ تدوین یک کارت گرافیک قوی GTX و صفحه نمایش بزرگ نیاز دارد. یک نوت بوک سبک نیز میتواند مناسب باشد و در کنار آن، اگر قصد داریم که از سیستمعامل ویندوز استفاده کنید، وجود صفحه لمسی روی آن نیز اهمیت خواهد داشت. یک باتری لپ تاپ، معمولا بین ۵۰۰ الی ۷۰۰ دور شارژ میتواند دوام داشته باشد و قبل از آن، بهتر است که اقدام به خرید باتری لپ تاپ جدید کنید.

بهتر است که دقت کرده و تحقیق کاملی قبل از خرید باتری لپ تاپ داشته باشید. قیمتی که برای خرید لپ تاپ دانشجویی در فروشگاه لیپک اختصاص یافته بین19 تا 25میلیون تومان میباشد که ممکن است با قیمت ارز بهای تمام شده لپ تاپ مورد نظر شما نیز تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید