خرید لپ تاپ مناسب برای تدوین – فروشگاه اینترنتی لیپک

هرچه وزن لپ تاپ کمتر باشد راحت تر می توان آنها را حمل کرد و این می تواند حسنی برای انتخاب محسوب شود. پرطرفدارترین اندازههای صفحه نمایشی برای تدوین لپ تاپ 17 اینچی و برای تدوینگرانی که تمایل به خرید لپ تاپ مناسب تدوین در وزنهای کمتر را دارند 15.6 اینچی پیشنهاد میشود. سعی میکنم در این کامنت علاوه بر پاسخ شما یک راهنمای خلاصه برای دوستانی که قصد خرید لپ تاپ برای انیمشن ساری و کارهای گرافیکی دارند بنویسیم. لپ تاپ های سری ROG ایسوس که مخصوص بازی طراحی شدن مدل های مختلفی دارند.

لپ تاپهای سری TUF ایسوس جزو بهترین لپ تاپهای گیمینگ اقتصادی بازار است که در مدلهای مختلفی عرضه میشوند. ظاهر لپ تاپ های این سری گیمینگ ایسوس تقریبا شبیه بهم هستند. ایسوس در لپ تاپهای خود نوآوری چشمگیری را بههمراه داشته است و توانست که لپ تاپهایی با دو صفحه نمایش را نیز روانه بازار کند. شاید درست باشد که برخی از ویژگی های لپ تاپ خوب را در نظر داشته باشید، اما این طور نباشد که یک ویژگی به خصوص را در ذهن خود داشته باشید و مدام روی آن تمرکز کنید. اما اگر یک وکیل پایه یک دادگستری می باشید و مدام باید پرونده موکل های خود را بررسی کنید بهتر است به سراغ لپتاپ استوک بروید.

سر و کار دارید هرچقدر سیستم شما قوی تر باشد یعنی سی پی یو قدرتمند، رم بالا و کارت گرافیک پیشرفته تری داشته باشد بهتر است چون باعث میشه در رندینگ و محاسبات پیچیده عملکرد بهتری داشته باشه و از کار کردن بیشتر لذت ببرید (البته اگر محدودیت بودجه نداشته باشید) . اما اگر برای کارهای گرافیکی نیاز به طراحی سه بعدی و یا رندینگ سنگین دارید باید یک سیستم قوی با کارت گرافیک خوب و سی پی یو قدرتمند انتخاب کنید که کمی قیمت لپ تاپ ها برای این منظور بالا میرود و در مطلبی که اشاره کردیم آوریم.

بصورت کلی برای تهیه یک لپ تاپ مناسب انیمشن سازی میتونید مواردی که اشاره شد رو در نظر بگیرید. اما اگر کارتون گرافیک و انیمیشن سازی سه بعدی هست یعنی با نرم افزارهای مثل 3ds Max, Maya, Cinema 4D, Blender و… من به یه لپ تاپ برای رشتهی انیمیشن سازی و برنامه نویسی نیاز دارم که قیمتش زیر 32ملیون باشه به نظرتون چه لپ تاپی به دردم میخوره؟ لپ تاپ های اداری گاهی نیاز است تا در مکان هایی خارج از محیط کاری که دسترسی به پریز برق ندارند، استفاده شوند، از این رو عمر طولانی باتری می تواند مزیتی مهم محسوب شود.

دیدگاهتان را بنویسید