خرید لپ تاپ مناسب برای تدوین – فروشگاه اینترنتی لیپک

وقتی کدهای لازم در طی فرایند برنامه نویسی در نرم افزار ویژوال استودیو دیباک ارسال میشود اگر پردازنده سیستم از قدرت مناسبی برخوردار نباشد سیستم قطعا با کندی مواجه خواهد شد. وقتی سال ۱۹۸۴برندی توسط لیو شوانژی در شهر پکن به نام Legend (لِجند) تاسیس شد کمتر کسی فکر می کرد که قرار است دنیا با یکی از ابر تولید کنندگان گجت های هوشمند و تجهیزات جانبی آن طی سالیان آتی مواجه شود. مدل بعدی از سری لپ تاپ های لنوو که قصد معرفی آن را به شما داریم مدل Flex است.وجه تمایز اصلی سری Flex با سایر مدل ها تاچ بودن صفحه نمایش است.کیفیت ساخت بدنه و سخت افزار استفاده شده در این مدل بسیار خوب بوده و قابلیت لمسی بودن صفحه نمایش کمک ویژه ای به مصرف کنندگان میکند.در برخی از مدل های Flex صفحه نمایش حتی تا 360 درجه قابلیت چرخش را داشته و با وجود یک همچین قابلیتی شما یک تبلت با سایز بزرگ نیز خواهید داشت.البته بد نیست اشاره ای داشته باشیم که سری فلکس در دیگر کشورها با نام Yoga نیز عرضه میشوند که از لحاظ ظاهری و کیفی تفاوت خاصی با Flex ندارد.

در ادامه قصد داریم به معرفی سری و مدل های تبلت لنوو بپردازیم تا شما را با ساختار و تنوع بی نظیر آنها اشنا کنیم.یکی از محصولاتی که لنوو توجه ویژه ای به آن دارد قطعا تبلت است.خوش قیمت بودن تبلت های لنو و کیفیت قابل قبول و امکانات خوبی که ارائه میکند از جمله دلایلی است که بسیاری از خریداران به این برند اعتماد کنند و درصد رضایت بالای مصرف کنندگان سایرین را نیز مجاب به خرید این برند کرده است. در بخش قبل اشاره ای به سری Thinkpad شد و بد نیست به قدمت و معرفی این سری بپردازیم.همان طور که در مورد IBM صحبت کردیم این برند همواره به خاطر سخت افزار قوی و نوع متریال به تولید دستگاه های صنعتی مشهور بوده و لنوو با معرفی Thinkpad همیشه از اسم IBM نیز استفاده کرده ، چرا که صنعتی بودن و جان سخت بودن این مدل امضاء لنوو نیز محسوب میشود.

این مدل از کیفیت خوبی بهره برده و به خاطر اسلیم بوده بدنه ، شکیل بودن طراحی و سخت افزار متوسط رو به بالا و همچنین اختلاف قیمتی کمی که با سری G دارد همواره رقیب سرسختی برای سایر مدل ها و حتی برند های دیگر بوده است. اولین سری تبلت و شاید معروف ترین آنها مدل A لنوو است که در واقع لنوو شروع تولید خود را با این مدل ها استارت زد و بازخورد خوب این سری باعث شد انگیزه تیم تولید و طراحی لنوو برای مدل های بعدی فراتر رود.سری A علاوه بر سادگی ساختار و طراحی کیفیت خوبی نیز ارائه کرد .

علاوه بر این شما با خرید این پردازندهها نهتنها عملکرد مشابهی با پردازندههای اینتل دارند بلکه با قیمت پایینتری از آنها نیز به فروش میرسند. از بین برندهای مختلف که در بازار موجود است، معمولا لپ تاپ لنوو، لپ تاپ ایسر و لپ تاپ ایسوس علاوه بر قیمت مناسب، عملکرد چشمگیری نیز دارند. در عرضه مدلهای جدیدتری که روز به روز وارد بازار میشوند فاکتورهای مختلفی توسط برندها در نظر گرفته میشود. البته به نظر میرسد تمرکز اصلی لنوو به خصوص در آسیا و خاورمیانه روی لپ تاپ و تبلت است این باعث شده عرصه رقابت برای سایر رقبا سخت تر شود.تنوع زیاد،کیفیت مناسب و البته قیمتهای متعادل دلایل اصلی رشد لنوو در سالهای اخیر بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید