خرید لپ تاپ های دانشجویی ارزان در بازار

این سری شامل لپ تاپهای سطح بالای ThinkPad X و ThinkPad X1 است و خانواده اصلی لپ تاپهای لنوو را در خود جای داده است. این الترابوک از خانواده ی لنوو با پردازنده ی اینتل coreI7 و رم 8 گیگ و حافظه ی 256 گیگابایت توانسته طرفداران زیادی داشته باشد و گزینه ای مناسب برای مدیران باشد. بهجای آن میتوانید پردازنده A6 یا A8 را داشته باشید. را به عنوان کارت گرافیک معرفی می کنند . اگر برای کارهای حسابداری و نرم افزارهای خاص می خواهید لپ تاپ خردیداری کنید حتما مشخصات نرم افزار خود و یا مشخصات نرم افزار حسابداری را چک کنید و از گرافیک آن مطمئن شوید.

با توجه به انتخابهای زیاد موجود در بازار بهترین راهکار استفاده از سیستم مشاوره لوتوس لپ تاپ است، کارشناسان با بررسی نیاز شما بهترین لپ تاپ موجود در بازار را به شما پیشنهاد خواهند داد. هزینه ی گارانتی لپ تاپ های موجود در لیپک به چه صورت است؟ قیمتی که برای خرید لپ تاپ دانشجویی در فروشگاه لیپک اختصاص یافته بین19 تا 25میلیون تومان میباشد که ممکن است با قیمت ارز بهای تمام شده لپ تاپ مورد نظر شما نیز تغییر کند. Ram نیز یکی از قطعات بسیار مهم در انتخاب لپ تاپ می باشد که در زمان خرید باید حتما به آن توجه کنید .

علاوه بر آن امکان خرید محصولات بهصورت اقساطی نیز وجود دارد و شما بهوسیله سامانه بای چک یا استفاده از بن اعتباری لندو میتوانید کالای جدید خود را بهصورت اقساطی خریداری نمایید. در این مورد هم حتما تحقیقات کافی انجام دهید برای مثال اگر میخواهید نرم افزار adobe after effects را اجرا کنید حتما به گرافیک مورد نیاز توجه کنید . کارت گرافیک دارای رم (Ram) هست و ظرفیت این رم دقیقا همون عددی هست که اعلام میکنن پس کارت گرافیک 2 گیگ یعنی ظرفیت رم کارت گرافیک 2 گیگ هست .

Core i5 که برای لپ تاپ طراحی شده باشد دقیقا دارای 2 هسته است ، تاکید میکنم 2 هسته. پس با تعداد صحیح هسته ها آشنا شدیم. می توانید لپ تاپ های ایسر را برای کاربردهای مختلف از شرکت ما تهیه کنید و با خیالی آسوده از آنها استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید