خرید لپ تاپ های دانشجویی ارزان در بازار

اگرچه، کاربران تجاری هم ممکن است که از مشخصات فنی این لپ تاپها خوششان بیاید. همچنین مطمئن شوید صفحه کلید دارای نور پسزمینه باشد، از نظر ارزش ظاهری، ممکن است جزئیاتی سطحی به نظر برسد اما کلیدهای دارای نور پسزمینه دیدن آنچه را که در محیط کم نور تایپ میکنید بسیار آسانتر میکند. لپ تاپهای لیپک از هر دسته و نوعی که باشد، دارای گارانتی رایگان است و نیازی به پرداخت مبلغ جهت خدمات پس از فروش و ضمانت نیست. در بین پردازندههایi3 ،i5 و Core i7 در حال حاضر سیپییو core i7 سریعترین پردازنده جهت انجام پروژههای حرفهای گرافیکی از جمله تدوین ویدیو، ویرایش تصویر و غیره شناخته میشود.

به همین دلیل کیفیت تصویر گاهی با اعداد اندازه تصویر مثل 16: 9، 16:10، 21: 9، 32: 9 نیز بیان میشود. کیفیت صفحه نمایش در تفکیک رنگها و فرمها به تدوینگران کمک بزرگی میکنند. افزایش کیفیت رزولوشن در قیمت لپ تاپ تدوین نیز تاثیرگذار است. این نوع از لپ تاپ ها از آنجایی که اجزای قدرتمند دارند، می توانند قیمت بالایی داشته باشند. به منظور خرید لپ تاپ برای افرادی که در قسمت مالی و حسابداری یک شرکت مشغول کار هستند، لازم است لپ تاپ هایی را انتخاب کنیم که توانایی اجرای برنامه های سنگین را داشته باشند. چراکه نیاز است برخی از اطلاعات و داده ها بر روی آنها ذخیره سازی شوند و علاوه بر این برای اجرای برخی از برنامه ها نیاز است تا ظرفیت حافظه در حد مقبول باشد.

این رم در هر چرخه ساعت داخلی 4 انتقال داده ایجاد میکند و سرعت انتقال اطلاعات آن در حدود 6.4 گیگابایت در ثانیه است. مسلما شما با در نظر گیری بودجه ی بیشتر برای خرید این کالا می توانید انتظارات بیشتری از لپ تاپ خود داشته باشید، مخصوصا برای افرادی که از این لپ تاپ ها به صورت حرفه ای می خواهند استفاده کنند. اما رمها دستگاه شما را قادر میسازند که سریعتر به دادهها دسترسی داشته باشند. سرعت پردازش بالا، وزن کم، نگهداری باتری به مدت طولانی همه از مزایای لپ تاپهای مک میباشد که تدوین فیلم را بسیار راحتتر میکند.

باتری نوت بوک میتواند ساعات زیادی را دوام آورد. داشتن لپ تاپی که باتری با عمر مفید داشته باشد می تواند گزینه ی مهمی به هنگام خرید محسوب شود. لپ تاپی 13 اینچی، مناسب برای افرادی که لپ تاپ های کوچک و سبک نیاز دارند با پردازنده ی اینتل coreI7. در مجموع درایوهای NVMe بسیار سریعتر، کوچکتر و اغلب گرانتر ازSSD های معمولی هستند و گزینه ای مناسب برای لپ تاپ تدوین محسوب می شوند. لپ تاپ core i5 و لپ تاپ core i7 سالهای سال است که به عنوان محبوبترین لپ تاپهای مناسب برای مهندسان و طراحان خریداری میشود.

دیدگاهتان را بنویسید