خرید لپ تاپ های دانشجویی ارزان در بازار

مناسب ترین اندازه برای صفحه نمایش در این لپ 15.6 اینچ می باشد در واقع هر آنچه که نزدیک تر به صفحه های 17 اینچی باشد می تواند برای گیم مناسب تر باشد. در واقع خرید لپ تاپ میان رده می توانند گزینه ای مناسب برای اجرای برنامه های سنگین مالی باشد.

به منظور خرید لپ تاپ برای افرادی که در قسمت مالی و حسابداری یک شرکت مشغول کار هستند، لازم است لپ تاپ هایی را انتخاب کنیم که توانایی اجرای برنامه های سنگین را داشته باشند. لپ تاپی 13 اینچی، مناسب برای افرادی که لپ تاپ های کوچک و سبک نیاز دارند با پردازنده ی اینتل coreI7. آی مک پروی 16 اینچی از کمپانی اپل گزینه ای مناسب برای مدیران و افرادی می باشد که به دنبال یک لپ تاپ با طراحی زیبا و شکیل و کارایی فوق العاده هستند. شما میتوانید با خرید لپ تاپ acer علاوه بر پرداخت هزینههای کمتر نسبت به برندهای شناخته شدهتر، قابلیتها و امکانات خوبی را دریافت کنید.

به طور مثال، لپ تاپهایی که از تراشه AMD در ساختار خود استفاده کردهاند، هیچ شماره گذاری اختصاصی ندارند. به طور حتم صفحه نمایش لپ تاپ 17 اینچی گزینه بسیار ایدهآلی میباشد. در مجموع درایوهای NVMe بسیار سریعتر، کوچکتر و اغلب گرانتر ازSSD های معمولی هستند و گزینه ای مناسب برای لپ تاپ تدوین محسوب می شوند.

با این حال، سه وضوح ذکر شده در بالا همان چیزی است که اغلب برای توصیف وضوح نمایشگر استفاده میکنند. برای مثال پردازنده های نسل 7 ام اینتل می توانند گزینه های مناسبی برای این لپ تاپ ها باشند و رم کمتر از 8 گیگ گزینه ای نامناسب که این افراد را به دردسر می اندازد.

دیدگاهتان را بنویسید