خرید لپ تاپ های دانشجویی ارزان در بازار

حال در ادامه قصد داریم که نگاه ویژهای به هرکدام از این سریها بیندازیم و آنها را به شما معرفی کنیم. به چه فاکتورهایی بیشتر توجه کنیم؟ ایسر با معرفی این سری از لپ تاپ ایسر، از سال2008 آنها را منحصرا برای گیمینگ در نظر گرفت و توانست توجه گیمر ها را به خود اختصاص دهد. لپ تاپ ip130 لنوو، لپ تاپ ideapad 320 لنوو، لپ تاپ ideapad 330 و لپ تاپ lenovo ideapad l340 چند مدل جذاب از سری ideapad لنوو است که میتوانید بسته به بودجه و دلخواه خود آنها را خریداری کنید.

لپ تاپ dell inspiron از جمله سریهای محبوب و جذاب شرکت دل است است که میتواند برای انجام کارهای روزمره و سنگین مورد استفاده قرار بگیرد. صفحه نمایش این لپ تاپ حول لولای ۳۶۰ درجهای چرخیده و میتواند امکانات زیادی را برای شما فراهم کند. این لپ تاپ بی نظیر همه ی بازی ها را بدون هیچ مشکلی اجرا می کند. از این رو به هنگام پخش و اجرای بازی ها هنگ نخواهند کرد و به اصطلاح فریز نخواهند شد. این مدل سبک 360 درجه احتمالا دقیقا همان چیزی باشد که شما نیاز دارید.

برای ذخیرهسازی طولانی مدت دادهها، SSDها بهترین گزینه برای ایمن نگه داشتن فایلها، تصاویر خانوادگی و اسناد شما هستند که قصد دارید به آنها دسترسی داشته باشید. شما میتوانید ساز و کار اصلی لپ تاپهای قابل تبدیل یا همین ۲ در ۱ را هم در این برند داشته باشید. اما از آنجا که هزینهSSD های داخلی با ظرفیتهای بالاتر از 1 ترابایت سر به فلک میکشد، در هنگام خرید لپ تاپ مناسب تدوین مطمئن شوید که سیستم دارای اتصال Thunderbolt3 است تا بتواند پیوندی به درایو سریع خارجی که در آن اطلاعات خود را ذخیره میکنید؛ داشته باشید. لپ تاپ هایی که آنها را جزء لپ تاپ های گیمینگ دسته بندی می کنیم، قادر هستند که به صورت همزمان اطلاعات بیشتری را نسبت به لپ تاپ های معمولی کنترل کنند.

در صورتی که این مقدار حافظه داخلی برای تدوین ویدیوها و اطلاعات کافی نباشد، برای ساپورت لپ تاپ خود در حفظ اطلاعات به یک SSD سریع هم احتیاج دارید. این اهمیت برای افراد دانشجو معنایی بیشتر دارد چرا که آنها از لپ تاپ های خود تنها برای جستجو در اینترنت و به اصطلاح وب گردی استفاده نمی کنند و برای انجام پروژه های خود نیازمند این صفحات کیبورد و البته پد می باشند. حافظه جانبی رم نقش مهمی در سرعت اجرای برنامهها دارد. وضوح صفحه نمایش ضد تابش 1080×1920 با سرعت رفرش 60 هرتز در این لپ تاپ بسیار خیره کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید